”Eirovīzijas” atlases finālisti mirdz īpašā fotosesijā un atklāj, kā vērtē konkurentu dziesmas

3 komentāri
”Eirovīzijas” atlases finālisti mirdz īpašā fotosesijā un atklāj, kā vērtē konkurentu dziesmas
LAURIS VĪKSNE

Jau sestdien, 8. februārī, kļūs zināms, kurš pārstāvēs Latviju 65. starptautiskajā ”Eirovīzijas” dziesmu konkursā Nīderlandes pilsētā Roterdamā. Finālistu vidū ir gan Latvijā un ”Eirovīzijas” aprindās jau zināmi mūziķi, gan pavisam jauni vārdi. Kas ir šī gada konkursa finālisti? Aicinām uzzināt par viņiem vairāk!

Konkursa dalībnieki fināla šovā uzstāsies izlozētā secībā, un tā būs šāda: Seleste, DRIKSNA, Katrīna Bindere, Edgars Kreilis, Katrīna Dimanta, Miks Dukurs, ANNNA, ”Bad Habits” un Samanta Tīna.

4

Edgara Kreiļa simpātijas pieder Katrīnai Dimantai

Jelgavnieks Edgars Kreilis (28) konkursā piedalās ceturto reizi, ar šī gada dziesmu ”Tridymite” finālā iekļūstot trešo reizi. Divos līdzšinējos finālos dziedātājs ieņēmis sesto vietu – pērn ar dziesmu ”Cherry Absinthe”, bet aizpērn – ar ”Younger Days”. 2017. gadā Kreiļa dziesma ”We Are Angels” finālam nekvalificējās.

Dziedātājs atzīst, ka tieši konkurss bija viņa pirmā skatuve, kas ļoti izmainīja dzīvi un pavēra plašākas iespējas muzikālajā pasaulē. ”Zinu, ka katrs gads un pārbaudījums man ir bijis varens un neaizmirstams, taču galvenā lieta, kas mani motivē piedalīties, ir iespēja pārstāvēt un pārliecinoši vadīt mūsu valsti “Eirovīzijā”.”

Pašmācības ceļā apgūto dziedātprasmi mūziķis pilnveido pie vokālās pedagoģes. Edgars ne tikai dzied, bet arī prot spēlēt ģitāru, trompeti, klavieres un kahonu. Iepriekš piedalījies pašmāju TV šovos ”Koru kari” un ”X Faktors”, Edgars Kreilis šobrīd startē ne tikai ”Eirovīzijas” nacionālajā atlasē, bet arī Lietuvas šovā ”The Voice”. Šajā konkursā viņa mentors ir Donijs Montels (Donny Montell), kurš divreiz pārstāvējis Lietuvu ”Eirovīzijā”.

Jautāts, kuram konkursa finālistam šogad pieder viņa simpātijas, Edgars Kreilis min Katrīnas Dimantas personību, enerģiju, vokālu un dziesmas ”Heart Beats” lipīgo piedziedājumu.

3 komentāri