”Eirovīzijas” atlases finālisti mirdz īpašā fotosesijā un atklāj, kā vērtē konkurentu dziesmas

3 komentāri
”Eirovīzijas” atlases finālisti mirdz īpašā fotosesijā un atklāj, kā vērtē konkurentu dziesmas
LAURIS VĪKSNE

Jau sestdien, 8. februārī, kļūs zināms, kurš pārstāvēs Latviju 65. starptautiskajā ”Eirovīzijas” dziesmu konkursā Nīderlandes pilsētā Roterdamā. Finālistu vidū ir gan Latvijā un ”Eirovīzijas” aprindās jau zināmi mūziķi, gan pavisam jauni vārdi. Kas ir šī gada konkursa finālisti? Aicinām uzzināt par viņiem vairāk!

Konkursa dalībnieki fināla šovā uzstāsies izlozētā secībā, un tā būs šāda: Seleste, DRIKSNA, Katrīna Bindere, Edgars Kreilis, Katrīna Dimanta, Miks Dukurs, ANNNA, ”Bad Habits” un Samanta Tīna.

3

Katrīna Bindere beidzot par sevi jūtas pārliecināta

Katrīna Bindere (īstajā vārdā Katrīna Anete Bindere-Čodere) konkursā piedalās otro reizi. 2015. gadā Katrīna uzstājās vienā no pusfināliem, taču finālā neiekļuva.

”Toreiz man kā dziedātājai nebija konkrētu mērķu, nebiju par sevi pārliecināta un savu uzstāšanos it nemaz neizbaudīju. Šobrīd jūtos gana pārliecināta par saviem spēkiem, apzinos savus mērķus, un man ir tā dziesma, par kuru pašai prieks,” viņa atzīst.

Dziedātāja šo iespēju vēlas izmantot lietderīgi, lai dalība konkursā būtu atspēriena punkts viņas dziedātājas karjerā.

Katrīna Bindere ir mācījusies mūzikas vidusskolā un apguvusi dziedāšanu pie dažādiem vokālajiem pedagogiem. Visbiežāk viņa uzstājusies kopā ar Guntaru Raču un grupu ”Saldās sejas”, bet no muzicēšanas brīvajā laikā šobrīd ir pilna laika mamma.

Dziedātājai patīk gan pasaules topu mūzika, gan filmu mūzika (piemēram, Hans Zimmer meistardarbi). Dzimusi un augusi Ventspilī, 24 gadus vecā dziedātāja fano par Billie Eilish mūziku: ”Viņu klausos ļoti bieži, un nav nevienas viņas dziesmas, kas man nepatiktu.”

Savukārt no šī gada fināla dziesmām Katrīnai Binderei patīk ”Polyester”, ko sacerējusi un izpilda ANNNA. ”Tā ir mūsdienīga un pie tās gribas dejot!”.

3 komentāri