”Eirovīzijas” atlases finālisti mirdz īpašā fotosesijā un atklāj, kā vērtē konkurentu dziesmas

3 komentāri
”Eirovīzijas” atlases finālisti mirdz īpašā fotosesijā un atklāj, kā vērtē konkurentu dziesmas
LAURIS VĪKSNE

Jau sestdien, 8. februārī, kļūs zināms, kurš pārstāvēs Latviju 65. starptautiskajā ”Eirovīzijas” dziesmu konkursā Nīderlandes pilsētā Roterdamā. Finālistu vidū ir gan Latvijā un ”Eirovīzijas” aprindās jau zināmi mūziķi, gan pavisam jauni vārdi. Kas ir šī gada konkursa finālisti? Aicinām uzzināt par viņiem vairāk!

Konkursa dalībnieki fināla šovā uzstāsies izlozētā secībā, un tā būs šāda: Seleste, DRIKSNA, Katrīna Bindere, Edgars Kreilis, Katrīna Dimanta, Miks Dukurs, ANNNA, ”Bad Habits” un Samanta Tīna.

2

DRIKSNA: Vēlos uzrakstīt labāko dziesmu un to nodziedāt visai pasaulei

DRIKSNA jeb Jānis Driksna (38), kurš pazīstams kā grupas ”My Radiant You” solists un dziesmu autors, konkursā piedalās trešo reizi. Arī iepriekšējās divās reizēs viņa sacerētās dziesmas iekļuvušas finālā, piedaloties kopā ar grupu ”We Will Be Stars” 2016. gadā un ”All I Know” 2017. gadā.

”Vēlos uzrakstīt labāko dziesmu un to nodziedāt visai pasaulei. Dziesma ”Stay” ir ļoti melodiska, līdzi dziedama un uzrunājoša. Domāju, tā varētu patikt arī cilvēkiem ārpus Latvijas. Jūtos ļoti ērti un pārliecinoši, dziesmu izpildot, tāpēc ir viegli nodot tās šarmu un vēstījumu klausītājiem,” saka DRIKSNA.

Jānis Driksna ir beidzis Jelgavas mūzikas vidusskolas vokālo nodaļu un studējis Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas populārās un džeza mūzikas vokālajā nodaļā. Spēlē ģitāru, taču orientējas arī klavierēs, basģitārā un ritma sekcijā. Jāņa profesija ir mūzikas skolotājs, un arī ikdienas pamatnodarbošanās saistīta ar mūziku.

Par dzimto pilsētu DRIKSNA sauc Jelgavu, kur dzimis un pavadījis lielāko daļu sava mūža, taču astoņi gadi pagājuši arī Saldū, bet seši nodzīvoti Amsterdamā.

3 komentāri