”Eirovīzijas” atlases finālisti mirdz īpašā fotosesijā un atklāj, kā vērtē konkurentu dziesmas

3 komentāri
”Eirovīzijas” atlases finālisti mirdz īpašā fotosesijā un atklāj, kā vērtē konkurentu dziesmas
LAURIS VĪKSNE

Jau sestdien, 8. februārī, kļūs zināms, kurš pārstāvēs Latviju 65. starptautiskajā ”Eirovīzijas” dziesmu konkursā Nīderlandes pilsētā Roterdamā. Finālistu vidū ir gan Latvijā un ”Eirovīzijas” aprindās jau zināmi mūziķi, gan pavisam jauni vārdi. Kas ir šī gada konkursa finālisti? Aicinām uzzināt par viņiem vairāk!

Konkursa dalībnieki fināla šovā uzstāsies izlozētā secībā, un tā būs šāda: Seleste, DRIKSNA, Katrīna Bindere, Edgars Kreilis, Katrīna Dimanta, Miks Dukurs, ANNNA, ”Bad Habits” un Samanta Tīna.

1

Uzlecošā zvaigzne – 17 gadus vecā Seleste

17 gadus vecā Seleste (īstajā vārdā Seleste Solovjova–Vlasova) konkursā piedalās pirmo reizi. Dzimusi un augusi Rīgā, Seleste par sev tuvu un mīļu pilsētu sauc arī Liepāju, no kurienes nāk viņas ģimene.

”Šovā piedalos, lai gūtu pieredzi, parādītu savu mūziku un kļūtu atvērtāka. Man nav svarīga uzvara, un varbūt tāpēc esmu to pelnījusi?” teic uzlecošā zvaigzne.

Seleste ir mācījusies mūzikas skolas kora klasē, taču dziedātprasmi galvenokārt apguvusi pašmācības ceļā. Mūzikas skolā mācījusies klavierspēli, savukārt brīvajā laikā šobrīd apgūst ģitārspēli.

Jaunajai izpildītājai nav iepriekšējas skatuves pieredzes. Par savu lielāko līdzšinējo sasniegumu viņa sauc dziesmas ”Like Me” sarakstīšanu un iekļūšanu konkursa finālā. ”Tas ir kaut kas, kam es nebiju gatava – tas vienkārši tā notika!”.

Selestes iedvesmas mūzika ir ”The Queen”, Frenks Sinatra, ”ABBA” un Elviss Preslijs, bet Latvijā sirdij vistuvāko mūziku rada grupa ”Dzelzs vilks”.

No šī gada finālā iekļuvušajām dziesmām Selestes favorīte ir Katrīnas Dimantas dziesma ”Heart Beats”. ”Šī dziesma man patiešām ir pielipusi, un Katrīnas balss ir ļoti spēcīga”.

3 komentāri