”Eirovīzijas” atlases finālisti mirdz īpašā fotosesijā un atklāj, kā vērtē konkurentu dziesmas

3 komentāri
”Eirovīzijas” atlases finālisti mirdz īpašā fotosesijā un atklāj, kā vērtē konkurentu dziesmas
LAURIS VĪKSNE

Jau sestdien, 8. februārī, kļūs zināms, kurš pārstāvēs Latviju 65. starptautiskajā ”Eirovīzijas” dziesmu konkursā Nīderlandes pilsētā Roterdamā. Finālistu vidū ir gan Latvijā un ”Eirovīzijas” aprindās jau zināmi mūziķi, gan pavisam jauni vārdi. Kas ir šī gada konkursa finālisti? Aicinām uzzināt par viņiem vairāk!

Konkursa dalībnieki fināla šovā uzstāsies izlozētā secībā, un tā būs šāda: Seleste, DRIKSNA, Katrīna Bindere, Edgars Kreilis, Katrīna Dimanta, Miks Dukurs, ANNNA, ”Bad Habits” un Samanta Tīna.

9

Samanta Tīna: Esmu gatava uzvarēt

30 gadus vecā Samanta Tīna (īstajā vārdā Samanta Poļakova) uz skatuves ir teju desmit gadus, un šis būs viņas piektais mēģinājums nokļūt ”Eirovīzijā”. Samanta divreiz bijusi ļoti tuvu uzvarai Latvijas nacionālajā atlasē, ieņemot otro vietu konkursos ”Eirodziesma 2012” un ”Dziesma 2013”, kā arī palikusi trešā konkursa ”Dziesma 2014” superfinālā.

Pērn konkursa finālā Samanta Tīna bija septītā, savukārt 2016. gadā pēc uzstāšanās pusfinālā atteicās no tālākas dalības konkursā.

Kā norāda Samanta, šis ir vienīgais konkurss Latvijā, kas pašmāju mūziķiem piedāvā starptautisku platformu un iespēju būt pamanītiem Eiropas līmenī. ”Esmu gatava uzvarēt – manai dziesmai ir jauda un spēcīgs vēstījums,” savu apņēmību pauž dziedātāja.

12 gadus dziedājusi bērnu vokālajā ansamblī, Samanta Tīna dziedātprasmi apguvusi Lielbritānijas ”Tech Music School” un joprojām mēdz apmeklēt vokālo pedagogu. Vaicāta par savu lielāko līdzšinējo sasniegumu mūzikā, viņa atjoko – nesajukt prātā un uzvarēt, trīs mēnešus dzīvojot nepārtrauktā TV kameru ielenkumā jauno izpildītāju realitātes šovā ”O!Kartes Akadēmija” kopā ar 11 citiem dalībniekiem.

Samanta Tīna ir tukumniece, bet šobrīd dzīvo Mārupē.

No pārējiem fināla dalībniekiem viņai patīk dziesma ”Polyester”, ko izpilda ANNNA.

3 komentāri