Efektīgā tumšmate Laura Rizzotto patiesībā dzimusi kā blondīne

0 Komentāru
Efektīgā tumšmate Laura Rizzotto patiesībā dzimusi kā blondīne
.instagram.com/laurarizzotto/

Dziedātāja Laura Rizzotto, kuru iepazinām “Eirovīzijas” dziesmu atlasē, publiskojusi savu bērnības dienu fotogrāfiju, atklājot, ka patiesībā ir blondīne.

Dziedātāja Laura Rizzotto pārsteidza Latvijas publiku ar lielisku dziedājumu un uzstāšanos “Eirovīzijas” dziesmu konkursa nacionālajā atlasē. Nevienam nebija pārsteigums, ka tieši šo dāmu Latvijas iedzīvotāji izvēlējās kā valsts pārstāvi prestižajā dziesmu konkursā.

Kopš dalības Eirovīzijā Laura sociālajos tīklos publisko dažādus savas dzīves mirkļus, informējot atbalstītājus par savām ikdienas gaitām. Konkursa aktivitātēm beidzoties, Laura atgriezās Amerikā, kur turpina radīt mūziku un mēģina iekarot pasaules mūzikas tirgu.

Pēc dziesmas “Funny girl” panākumiem skaistule prezentējusi jaunu singlu ”Bonjour”. Tā vasarīgās noskaņas uzrunājušas jau daudzus dziedātājas fanus.

Šoreiz māksliniece sociālajā tīklā “Instagram” publiskojusi bērnības dienu fotogrāfiju. Tā atklāj, ka efektīgā tumšmate patiesībā ir blondīne.

Fotoattēlu dziedātāja paraksta ar vārdiem, kad saproti, ka rītdien ir piektdiena. Piebilstot, ka viņai vienmēr bijis nebēdnīgs smaids.

0 Komentāru