Edgars Kreilis pēc “Eirovīzijas” atlases fināla atkal pārsteidz Lietuvā

0 Komentāru
Edgars Kreilis pēc “Eirovīzijas” atlases fināla atkal pārsteidz Lietuvā
LAURIS VĪKSNE

Mūziķis Edgars Kreilis pārliecinoši turpina dalību kaimiņzemes šovā “Lietuvos Balsas”. Vien nepilnu diennakti pēc starta “Eirovīzijas” nacionālās atlases finālā Kreilis piedalījās lietuviešu šova otrajā kārtā, veiksmīgi nokļūstot vēl soli tuvāk arī šī konkursa finālam.

Pēc lieliskā priekšnesuma Lietuvas “The Voice” pirmajā kārtā “Blind Audition” Kreilis izvēlējās dalību šovā uzsākt mentora Donny Montell vadībā. Svētdien,as 9. februāra, vakarā mūziķis savu sniegumu rādīja otrajā kārtā “Knockout”, kur par turpmāko dalību konkursā cīnījās ar divām meitenēm.

Pēc “Blind Audition” komandu dalībnieki tikās ar saviem mentoriem, kuri izvēlējās katram, viņuprāt, piemērotāko dziesmu, ko izpildīt nākamajā kārtā. Montels ieteica Kreilim Džordža Maikla dziesmu “Freedom”, kas ir deviņdesmito gadu hits.

“Šis man bija ļoti interesants izaicinājums, jo, lai gan dziesmu zināju, tomēr nekad iepriekš to nebiju izpildījis. Donijs ieteica reizē parādīt arī to, ka es protu spēlēt kādu mūzikas instrumentu, tāpēc kāpu uz skatuves ar ģitāru,” stāsta Kreilis.

Komandas dalībnieki tika sadalīti pulciņos pa trim dalībniekiem katrā, un iespēja turpināt dalību šovā bija tika vienam. Trijniekā par labāko tika atzīts Kreilis.

Montels, komentējot Edgara uzstāšanos, piebilda arī to, ka viņa izvēle par labu latviešu mūziķim ir tāpēc, ka viņš tiek vērtēts kā potenciālais uzvarētājs.

“Es esmu ļoti, ļoti priecīgs par to, ka mani tik atzinīgi novērtēja,” par dalību lietuviešu šovā saka Kreilis un norāda, ka par savu “Eirovīzijas” atlases rezultātu Latvijā viņš neskumst.

“Es zinu, ka jāturpina strādāt, un tagad visu savu uzmanību veltu “The Voice”. Kā saka, ja kāds tavs vilciens aiziet, atceries, ka vēl ir arī lidmašīnas, jahtas un citi transporta līdzekļi. Līdz ar to jāiet uz priekšu un jāizmanto savas iespējas,” optimistiski saka Edgars.

Jau vēstījām, ka 5. janvārī Lietuvas TV kanālā LNK, kā arī ziņu un izklaides portālā lnk.lt tika translēts pirmais 7. sezonas raidījums, kur bija redzams arī latviešu mūziķis Edgars Kreilis. Viņš izpildīja James Bay dziesmu “Hold Back The River” un ar savu dziedājumu lika krēslos apgriezties visiem četriem šova žūrijas pārstāvjiem, kuri tādējādi apliecināja, ka Edgars ir izdarījis lielisku darbu un parādījis sevi pārliecinoši. Ikviens no viņiem bija gatavs ņemt Kreili savā komandā, lai turpinātu darbu Lietuvas “The Voice” un dotos pretī uzvarai.
0 Komentāru