Edgars Kreilis ar jaunu skatuves vārdu izdod skanīgu singlu

3 komentāri
Edgars Kreilis ar jaunu skatuves vārdu izdod skanīgu singlu
SANTA ABOMA

Ar jaunu dziesmu savus talanta cienītājus iepriecinājis mūziķis Edgars Kreilis – šodien, 31. augustā, plašākas sabiedrības novērtējumam nodots skaņdarbs ”Starp mums”. Turpmākai darbībai mūziķis sevi piesaka ar skatuves vārdu Kreilis.

”Šī dziesma ir par sajūtām, emocijām un piedzīvoto. Jo īpaši šajā tehnoloģiju un sociālo platformu laikmetā ikvienam no mums ir nepieciešams kas tāds, kas paliks ”starp mums”. Mums katram sava dzīve ir tikai viena, tāpēc tā ir jāizbauda šeit un tagad, jāpiedzīvo mirkļi, jākļūst laimīgiem šobrīd!” Skaties.lv skaidro dziedātājs.

Kompozīcijai manāms vintāžas raksturs, un tajā saklausāmas arī pūtēju un stīgu instrumentu partijas.

”Starp mums” videoklips veidots, pielīdzinot to dziesmas vārdiem, un tas ir kā atskats uz mirkli, uz kopīgo piedzīvojumu, kurā jādalās vienam ar otru, nevis ar visu pasauli.

”Šī dziesma ir paspējusi izdzīvot ļoti garu tapšanas procesu. Tai tika radītas vairākas versijas, tā vairākkārt tika nolikta malā, domājot, ka vēl nav atrasts īstais variants, nav salikti visi uzsvari, līdz kļuva skaidrs – šis ir mirklis, kad dziesma jānodod klausītājiem.

Viss vecais atgriežas modē, tāpēc esam piešķīruši vecajam modernāku skanējumu, un šis ir rezultāts, ko piedāvājam klausītājiem. Domāju, ka šī mana dziesma spēs ienest pozitīvu atmosfēru pat visdrūmākajā nostūrī,” saka Kreilis, noslēpumaini piebilstot: ”Kas notiek starp mums, lai tas paliek starp mums!”

”Starp mums” mūzikas, vārdu un teksta video autors ir pats Kreilis. Dziesmu producējis Arnis Račinskis, bet apstrādājis Jānis Šmēdiņš. Basģitāras partijas iespēlējis Kristaps Ērglis, kurš palīdzējis radīt dziesmai vēl dzīvāku skanējumu.