Dzīve bez tabora: čigānzēns Rinaldo atkal ticis uz zaļa zara

4 komentāri
Dzīve bez tabora: čigānzēns Rinaldo atkal ticis uz zaļa zara
Privātais arhīvs

Pēc skandalozās grupas ”Riči Baltican” izjukšanas rudens nācis ar lieliskiem jaunumiem visiem čigānu mūzikas cienītājiem. Dziedātājs Rinaldo, īstajā vārdā Ritvars Sunītis, pošas pirmajai soloturnejai, kurai dots nosaukums ”Balss iz tabora”.

Šovasar ziņai par to, izjukusi Latvijā slavenākā čigānu mūzikas grupa ”Riči Baltican”, kurā Rinaldo bija viens no dalībniekiem, sekoja vēsts par dziedātāja un viņa mīļotās Annas Dribas šķiršanos. Lai gan dzīve Rinaldo tolaik nelutināja, viņš saviem faniem solīja no skatuves nepazust.

Solījums ir turēts, un, kā portālam Skaties.lv šodien atzīst skatuves mākslinieks, gatavošanās koncertprogrammai ir jauns dzīves sākums.

”Man solokoncerti būs kaut kas jauns. Soloprogrammā būs gan romantiskas dziesmas, gan čigānu dziesmas. Pirmo reizi uzstāšos kopā ar pianistu Anatoliju Livču. Es domāju, būs interesanti,” par jaunumiem radošajā dzīvē priecīgi stāsta Rinaldo.

Solokarjera ir Rinaldo sens sapnis, kas ar menedžera Kaspara Antesa gādību, beidzot tiks piepildīts. Dziedātājs neslēpj, ka, gatavojot soloprogrammu, sajūtas ir citādākas nekā dziedāt grupā.

Mainījies arī dziedātāja redzējums uz dzīvi. ”Es tagad uz dzīvi skatos citādāk – ar smaidu un ar prieku,” Skaties.lv atzīst Rinaldo un uzsver, ka ar bijušajiem kolēģiem no grupas ”Riči Baltican”, tostarp Kasparu Pudniku, kontaktus neuztur un nav arī vēlēšanās to darīt.

Jau pavisam drīz sāksies aktīvs mēģinājumu laiks, tikmēr Rinaldo privātajā dzīvē būtisku pārmaiņu neesot.

”Esmu viens, meklējumos. Gaidu savu īsto,” to, ka pēc viņa sirds ir brīva, atzīst Rinaldo.

Pagaidām apstiprināts, ka Rinaldo ar jauno soloprogrammu uzstāsies 11. martā Kauguros, 18. martā Salaspilī, 23. martā Rēzeknē, 24. martā Ventspilī, 14. aprīlī Limbažos, 21. aprīlis Liepājā. Koncertgrafiks tiks papildināts.
4 komentāri