Dzintars Čīča uzmirdz ar jaunu hitu ”Bučas visiem!”

134 komentāri

Savā vārda dienā ar jaunu hitu pie klausītājiem dodas tautas iemīļotais dziedātājs Dzintars Čīča. Dziesma ”Bučas visiem!” ir priekšvēstnesis mūziķa 25 gadu jubilejai, kas ar vērienīgu sirsnību visā Latvijā tiks svinēta pavasarī.

”Esmu pagodināts, ka nākamgad būšu ceturtdaļa no Latvijas simtgades, tāpēc tai nu gatavojos ar vislielāko atbildību,” atklāj Čīča. ”Šī jaunā dziesma tieši un bez zemtekstiem pasaka visu, ko vēlos pateikt saviem uzticamajiem klausītājiem – materiālās vērtības laimi nerada, mūs stiprina tikai cilvēciskās vērtības.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dziesmas ”Bučas visiem!” melodijas un vārdu autors ir vairāku Dzintara Čīčas hitu autors Kaspars Antess, bet aranžējumu veidojis Andris Šīrants, ierakstā piedalījies arī pianists Anatolijs Livča.

2018. gada pavasarī Latvijā izskanēs Dzintara Čīčas 25 gadu jubilejas koncerts ”Bučas visiem!” ar solista visu laiku populārākajām un jaunām dziesmām.

”Šī būs vērienīgākā programma, kāda man jebkad ir bijusi,” sola Dzintars.

Koncerti notiks 16. februārī Jēkabpils tautas namā, 17. februārī Alūksnes Kultūras centrā, 18. februārī Bauskas Kultūras centrā, 22. februārī Ventspilī Teātra namā ”Jūras vārti”, 23. februārī Jelgavas kultūras namā, 25. februārī Rīgas Latviešu biedrības namā, 2. martā Tukuma kultūras namā, 3. martā Talsu tautas namā, 4. martā koncertzālē ”Valmiera” un 8. martā Liepājas Olimpiskajā centrā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl