Dzintars Čīča atkārtoti pametis Latviju, lai strādātu noliktavā Anglijā

11 komentāri
Dzintars Čīča atkārtoti pametis Latviju, lai strādātu noliktavā Anglijā
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Kamēr daļa Anglijā dzīvojošo Latvijas slavenību sūdzas, ka ”Brexit” ietekmē dzīve ārzemēs pasliktinājusies un pošas atpakaļ uz dzimteni, populārais mūziķis Dzintars Čīča nupat atkal pametis Latviju. Viņš devies uz Angliju, lai pelnītu naudu, strādājot interneta veikala noliktavā.

Kā Skaties.lv atklāj Dzintars, Latvijā viņš pavadījis visu martu, priecējot fanus ar pavasara tūri. Pēc tās mākslinieks atkal atgriezies Anglijā.

”Esmu atpakaļ Anglijā. Jau divus gadus strādāju Pīterboro, arī darbu neesmu mainījis, strādāju interneta veikala noliktavā,” Skaties.lv stāsta mūziķis.

Atgriešanās Latvijā agrā pavasarī, lai atkausētu ziemā sasalušās fanu sirsniņas ar savām karstajām melodijām jau kļuvusi par jauku tradīciju.

”Fani jau zina, ka es te atbraucu tikai reizi gadā uz atvaļinājumu, izbraucu tūri, un tad atpakaļ pie darba,” stāsta Dzintars.

Taču šogad viņš fanus izlēmis iepriecināt dubultā. Jau jūnijā Dzintars būs atpakaļ Latvijā, lai iepriecinātu fanus ar vairākiem šoviem. Īpašākais no tiem – Latviešu Biedrības nama ”Līgo” zālē ekskluzīvs Dzintara solokoncerts Rīgā – “Čigānzēna Līgo stāsts”.

Skaties.lv atgādina, ka Dzintars Latviju pirmo reizi pameta 2015. gada sākumā. Atgriezies mājās pēc Anglijā pavadīta pusotra gada, intervijā Skaties.lv viņš atklāja, ka noskaņots palikt Latvijā un cer te nopelnīt iztikai.

”Kas nu kuram ir daudz – tas nav tik viennozīmīgi. Bet fakts paliek fakts – Anglijā, darot melno darbu, var nopelnīt labi un pietiekami. Man ir bijis periods, kad nav koncertu Latvijā, tad arī biju spiests strādāt ārzemēs. Jo man jāatzīst, ka citu darbu sev Latvijā neredzu kā vien dziedāšanu,” neslēpa Dzintars.

Mākslinieks kādu laiku padzīvoja Latvijā, piedaloties šovā ”Izklausies redzēts”, taču, galu galā, izlēma, ka naudu pelnīs Anglijā, bet Latvijā pavadīs atvaļinājumus, nododoties savai sirdslietai – koncertēšanai.
11 komentāri