Dziedošajam ugunsdzēsējam Bukam karsta dziesma ”Aizdedzināts rīts”

Pievienot komentāru
Dziedošajam ugunsdzēsējam Bukam karsta dziesma ”Aizdedzināts rīts”
30.01.2016. Klubā "9. Vilnis" Kungu ielā 8 notiek Aivara Virgas nesen dibinātās muzikālās apvienības "Līvi un Buks" koncerts. (Edmunds Brencis / F64)

Dziedošais ugunsdzēsējs un grupas ”Līvi un Buks” spēcīgā vokāla īpašnieks Jānis Buķelis, kurš pazīstams ar skatuves vārdu Buks, metis pie malas kautrību un sācis pats sacerēt un ierakstīt savas dziesmas. Šonedēļ klausītāju uzmanībai nodots skaņdarbs ”Aizdedzināts rīts”.

”Es ņēmu vērā to, ko man savulaik teica LNT šova ”OKartes skatuves” žūrija, proti, negaidi brīnumu un sāc rakstīt dziesmas pats.

Tas gan nenotika ļoti ātri, bet vismaz viena nu ir realizēta. Lai arī sākotnēji to biju iedomājies tādu gruntīgi roķīgu, pēc sarunas ar producentiem nolēmu riskēt un izkāpt no savas Liepājas roka komforta zonas,” komentē Buks.

Buks turpina rakstīt jaunas dziesmas, kā arī turpina muzicēt kopā ar Ainaru Virgu un viņa projektu ”Līvi un Buks”, izpildot leģendārās grupas ”Līvi” dziesmas.

Tuvākais lielākais notikums būs grupas akustiskais koncerts un akustiskā albuma ieraksts 12. novembrī Liepājas jaunajā atpūtas vietā ”Wiktorija”. Koncertā dzirdēsiet gan jaunus, gan daudziem iemīļotus grupas “Līvi” darbus. Piedalīsies Dzintara Beitāna vadītais stīgu kvartets.

Video: Buks – ”Aizdedzināts rīts”

Lasi vēl