Dziedošā vetārste Līga Rīdere par profesijas maiņu: Es vēlos attīstīties mūzikā

0 Komentāru
Dziedošā vetārste Līga Rīdere par profesijas maiņu: Es vēlos attīstīties mūzikā

Šova ”X Faktors” pirmās sezonas otrās vietas ieguvēja Līga Rīdere ir starp astoņiem skatuves māksliniekiem, kuri sestdienas, 26. janvāra, vakarā kāps uz skatuves ”Eirovīzijas” atlases pirmajā pusfinālā. Līga konkursā piedalās ar pašas sacerētu dziesmu ”Būšu tepat”.

Pirms dziesmu konkursa pusfināla Līga jūtas ļoti satraukusies: ”Satraukums vienmēr ir pirms uzstāšanās, tāpēc ka tas ir konkurss. Un jācīnās par to, lai būtu iespēja pārstāvēt Latviju Eiropā.”

Līgu Rīderi šovā ”X Faktors” Latvija iepazina kā divu dēlu māmiņu un dziedošo veterinārārsti. Tagad dziedātāja atzīst, ka ģimenes dzīvi, mūziku un veterinārmedicīnu nav bijis iespējams apvienot, tādēļ nācies izvēlēties.

”Dotajā brīdī veterinārija ir jāpaliek maliņā, jo es vēlos attīstīties mūzikā. Mammas dzīvi es nevaru palikt malā. Tad es paliku malā savu profesiju un tagad iegūstu jaunu,” raidījumā ”900 sekundes” atzīst Līga.

Jautāta, no kā nāk iedvesma, lai pie mūzikas turētos un veidotu tālāk savu muzikālo stāstu, dziedātāja norāda, ka mūzikā iedvesma rodas, tieši ar to saskaroties. ”Ka es esmu tajā vidē un dziedu. Un, protams, arī no manas dzīves nāk teksti, ko es lieku savā albumā. Dalos un dalīšos ar sevi – no savas sirds uz sirdīm.”

Dziedātājas ”Eirovīzijas” dziesma ”Būšu tepat” ir personiska atzīšanās savam vīram Druvim un ģimenes locekļiem.

”Es sākumā ilgi domāju, vai dalīties ar dzīves pieredzi vai nē. Un tad es sapratu, ka tieši tas, kas mani iedvesmo mūzikai, ir tas, ka esmu sadzirdējusi tādus tekstus un vārdus, kas mani iedvesmo un kas man pastāsta, kas manī ir par sajūtām, ko neesmu atpazinusi.

Tad es sapratu, ka man arī jādalās ar manām sajūtām, lai varbūt kāds cits sadzirdētu un sajustu to, ko jūtu es, un saprastu, kas notiek,” stāsta Līga.

0 Komentāru