Dziedošā Milleru-Balandīnu ģimene piedāvā jaunu šlāgerhitu

Pievienot komentāru
Dziedošā Milleru-Balandīnu ģimene piedāvā jaunu šlāgerhitu
ARMANDS PAULS

TV šova ”Dziedošās ģimenes” piektās sezonas dalībnieki Milleru-Balandīnu ģimene piedāvā savu jaunāko veikumu – dziesmu ”Klusiņām” un tās video. Ar jauno skaņdarbu mūziķi vēlas atgādināt, ka tieši mīlestība, sirsnīgums un ģimeniskums ir tās vērtības, kas spēj stiprināt un pasargāt mūs no dzīves skarbajiem vējiem.

Kā atklāj mūziķi, dziesma stāsta par to, ka nereti viens otru tā pa īstam spējam izprast, pieņemt un iemīlēt tikai tad, kad esam izzinājuši, pieņēmuši un iemīlējuši paši sevi. Tad spējam daudz vairāk dot, neprasot neko pretī, kas arī ir beznosacījuma mīlestības fenomena pamatā.

Mīlot patiesi un no sirds, katrs mirklis ir piepildīts ar daudz lielāku apzinātību un ļauj, runājot dziesmas vārdiem, ”pacelties visam pāri nomodā”.

Dziesmai tapis arī noskaņu papildinošs video, kur dabas ieskautā rudenīgā krāšņumā bez Milleru-Balandīnu ģimenes muzikālā sastāva pārstāvjiem piedalījušies un video kadros redzami arī mazie aktieri: Teodors un Otīlija, kā arī Santa Šika un Jānis Šķila ar bērniem.

Milleru-Balandīnu ģimene skatītāju un klausītāju uzmanības lokā nonāca 2013. gada rudenī, piedaloties televīzijas šova ”Dziedošās ģimenes” piektajā sezonā. Dziesmas ”Klusiņām” mūzikas autori ir ģimenes pārstāvji Dagnija un Raitis, teksta autori – Dagnija un Raitis, kā arī Raivo Millers.

Dziesmas aranžijas un studijas ieraksta veidošanā piedalījušies: Dagnija Millere-Balandīna (vokāls), Raitis Balandīns (vokāls, elektriskā ģitāra), Raivo Millers (elektriskā ģitāra), Kristers Dornis (basģitāra), Dāvids Eglītis (bungas), Elīza Zelča (vijole). Ieraksts tapis skaņu inženiera Modra Skaistkalna vadībā.