Dziedātājs Markus Riva piedāvā jaunu klipu par seksuālās enerģijas čakru

2 komentāri
Dziedātājs Markus Riva piedāvā jaunu klipu par seksuālās enerģijas čakru
Ričards Briška

Dziedātāja Markus Rivas jaunākais hits ”Свадхистана” jau skan visā pasaulē, tas atrodams ļoti daudzu vasaras mīļotāju mūzikas listēs. Hits par seksuālas enerģijas čakru radīja Markus faniem dažādas asociācijas, nu skaņdarbam tapis arī seksuāls videoklips.

Videoklipu filmēja latviešu komanda, ar kuru Markus jau bija sadarbojies dziesmu ”Река любви” un ”Не зови” klipu filmēšanu laikā. Darba galvenās varones loma uzticēta Janai, kura jau debitējusi mākslinieka videoklipā dziesmai ”Южные ветра”. Pēc sadarbības Janas un Markusa attiecības kļuva ļoti draudzīgas.

Video filmēšanu Markus sauc par radošo kaifu, kā nekā draudzīgās attiecības, vieglā darba atmosfēra, otrās čakras oranžā krāsa, kura motivē uz pozitīvismu, veicina radošumu, lika par sevi manīt.

Čakrai piemītošā krāsa redzama klipā un piešķir video īpašu ”odziņu”. Slavenība vēlas, lai skatītāji redz skaistu, spilgtu videoklipu, kas atklāj visu, ko sevī slēpj šī īpašā čakra.

Klipa tapšanā piedalījušies labākie Latvijas stilisti, kā nekā dziedātājam ir būtiski, lai ikvienā darbā, kas cilvēkiem asociējas ar viņu tiek parādītas jaunākās modes tendences un ”trendi”.

”Ar Marku mums ir ļoti siltas attiecības, tāpēc filmēšanās viņa videoklipos neuztveru kā darbu. Mēs daudz smējāmies, dziedājām, dejojām. Process maz atšķiras no tā, kā pavadām laiku ārpus filmēšanas laukuma,” nosaka klipa galvenā sieviešu kārtas varone Jana.

Atgādinām, ka otrā čakra atrodas mazliet zem nabas un veicina cilvēka seksuālās enerģijas palielināšanos. Tajā pat laikā tā neatbild par dzimtas turpinājumu. Čakras enerģija rada mīlestību šeit un tagad.

2 komentāri