Dziedātājai Jenny May vīrs iepazīšanās mirklī nav paticis, viņa to pat ”atšuvusi”

0 Komentāru
Dziedātājai Jenny May vīrs iepazīšanās mirklī nav paticis, viņa to pat ”atšuvusi”
Personīgais arhīvs

Pirms četriem gadiem laulības ostā iestūrēja dziedātāja Jenny May un viņas mīļotais Gatis. Sarunā ar portālu Skaties.lv māksliniece atgriezās atmiņās un pavēstīja, ka sākumā ”atšuvusi” vīru, jo tas viņai nav paticis.

Ar nākamo vīru māksliniece iepazināmies “Dziesma manai paaudzei” koncerttūrē, kur bijusi viesmāksliniece. Dziedātāja bija nodziedājusi savu repertuāru, kad aizskatuvē pie viņas pienāca Gatis ar aicinājumu doties dejot.

Foto: Personīgais arhīvs

”Pirmā doma bija: “Ko viņš man “piesējās”?”. Atteicu, piebilstot, ka pēc piecām minūtēm došos dejot. Cerēju, ka viņš vairāk nepienāks. Tieši pēc piecām minūtēm Gatis atkal bija klāt. Nolēmu, ka vārds jātur, devāmies dejot. Biju patīkami pārsteigta, viņš fantastiski dejoja un prata jokot. Šo lietu kopums bija tas, kas mani uzrunāja,” smejas Jenny May.

Foto: Personīgais arhīvs

Nākamajā koncertā jau atkal Gatis bija aizskatuvē. Dziedātāja ar topošo vīru aprunājusies. Kā izrādījies, viņš presei neseko un agrāk viņu nebija redzējis. Vienīgais, ko viņš labi zināja, tās bija Jenny May dziesmas, kuras bija dzirdējis radio.

Jenny May ļoti patika, ka Gatis viņu uzrunāja ne tāpēc, ka viņa ir dziedātāja, bet gan tāpēc, ka tam patiesi iepatikusies.

”Tā mēs koncertu laikā pamazām satuvinājāmies, līdz tas likumsakarīgi nonāca līdz kopdzīvei, ģimenei un kāzām,” smaida Jenny May.

Foto: Personīgais arhīvs

Dziedātāja neslēpj, ne tikai viņas pirmā reakcija varēja izjaukt pāra laimi, arī Gatis to varēja izdarīt, pat nepienākot klāt, jo pirms attiecībām ar Jenny May viņam blondīnes nav patikušas.

0 Komentāru