Dziedātāja no Rēzeknes iekļūst Polijas šova ”Balss” ceturtdaļfinālā

1 komentārs
Dziedātāja no Rēzeknes iekļūst Polijas šova ”Balss” ceturtdaļfinālā
Publicitātes foto

Īstas muzikālas kaislības risinās ne tikai TV3 šovā ”X Faktors”, bet arī Polijas šovā ”The Voice of Poland”, kur ar panākumiem piedalās dziedātāja no Rēzeknes Jeļena Matule. Lieliskais Vitnijas Hjūstones dziesmas izpildījums viņai nodrošināja iespēju kļūt par vienu no divpadsmit konkursa ceturtdaļfināla dalībniekiem.

Sestdien, 4. novembrī, Polijas televīzijas tiešajā ēterā tika raidīta mūzikas šova ”The Voice of Poland” kārtējā epizode. Tajā piedalījās sešpadsmit konkursanti – četri no katras komandas. Pirmo reizi šajā sezonā televīzijas skatītāji pievienojās tiesnešiem, lemjot, kuri dalībnieki turpinās cīņu.

Jeļena Matule uzstājās kā pirmā, izpildot Vitnijas Hjūstones dziesmu ”Queen of the Night”. Dziedātāja neslēpa, ka jūtas nedaudz uztraukta stresa dēļ – asā konkurence, tiešais ēters un atbildības sajūta, atklājot koncertu, darīja savu.

”Tikt galā ar uztraukumu man ļoti palīdzēja burvīgie dejotāji zirgu tērpos, kuri pavadīja manu uzstāšanos, par ko viņiem gribu teikt lielu paldies,” norādīja dziedātāja.

Pēc sava priekšnesuma Jeļena saņēma uzslavas no treneriem: Mihals Špaks skaļi priecājās par enerģisko priekšnesumu, savukārt Andžejs Pjasečnijs uzslavēja mākslinieces cienīgo skatuves tēlu.

Lai gan Polijas televīzijas skatītāji balsu vairākumu atdeva diviem citiem dalībniekiem, pēc dažiem pārdomu mirkļiem, kad dalībnieku un skatītāju uztraukums bija sasniedzis kulmināciju, treneri paziņoja, ka nākamajā posmā tiek arī mūsu tautiete Jeļena Matule.

”The Voice of Poland” ceturtdaļfināls tiks translēts Polijas TV tiešajā ēterā sestdien, 11. novembrī.

Video: Jeļena dzied ”Queen of the Night”

1 komentārs