Dziedātāja Liera Šteina, reģistrējoties iepazīšanās portālos, krāpusies

2 komentāri
Dziedātāja Liera Šteina, reģistrējoties iepazīšanās portālos, krāpusies
Publicitātes foto

Mūsdienās iepazīties internetā vai mobilā telefona aplikācijās ir ierasta lieta. Dziedātāja Liera Šteina neslēpj, ka ir mēģinājusi šāda veida iepazīšanos un pat taisījusi viltus profilus. Kā nekā māksliniekam nav solīdi iepazīties internetā.

Tā kā Liera ir dziedātāja, viņai sociālajos tīklos bieži raksta dažādi vīrieši. Viņa vienmēr mēģina laipni atbildēt, jo bieži vien tā var iegūt jaunus kontaktus un nereti rakstītāji piedāvā dalību muzikālos projektos.

Ja dziedātāja jūt, ka saruna virzās nepareizā virzienā, viņa uzreiz saka, ka viņu tas neinteresē, jo māksliniekam nav solīdi iepazīties internetā.

Kā atšķirt normālu džeku no “babņika”. Lieras ieteikumi!

”Pāris reizes esmu reģistrējusies iepazīšanās lapās, izmantojot svešas fotogrāfijas. Tā varu parunāt ar cilvēkiem, paanalizēt raksturus, uzzināt, kas citus interesē. Gribēju saprast, kā tas ir, atrasties iepazīšanās portālā, baidījos ar savu fotogrāfiju, tāpēc izmantoju svešas,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Liera.

Liera turpina stāstīt, ka, pateicoties tam, ka viņas profilā bijusi cita cilvēka fotogrāfija, viņa nekautrējās rakstīt savas patiesās domas un dažreiz pat rupji. Lielākā daļa vīriešu, kuri izmanto iepazīšanās portālus, ir tādi, kuriem interesē ātrās tikšanās uz vienu reizi.

Dziedātāja brīnās, ka precēti vīrieši atklāti meklē mīļākās. Daži uzreiz raksta to, ko piedāvā, piemēram, īrēt dzīvokli un konkrētu naudas summu mēnesī.

”Teikšu godīgi – biju vīlusies, tā iepazīstoties ar savu bērnības draugu, kurš tajā laikā bija precējies jau vairākus gadus un audzināja divus bērnus. Trāpījās arī interesanti cilvēki, ar kuriem bija ļoti interesanti parunāt,” pieredzē dalās Liera.

Ar vienu tādu puisi dziedātāja sarakstās vairāk nekā gadu. Protams, viss sākās ar simpātiju, bet kaut kā ātri jaunieši saprata, ka romantika nenostrādās un turpināja sarunāties par dažādām lietām, dzīvi un interesēm.

Liera un vīrietis, ar kuru viņa gadu sarakstījās, ir ļoti sadraudzējušies un reizi pusgadā tiekas uz pusdienām. Tā kā internetā iespējams iegūt ne tikai mīlestību, bet arī draugus.

Parādās arī jaunas tehnoloģijas un aplikācijas. Protams, Liera seko līdzi un grib būt aktualitāšu lietas kursā. Tika instalēta aplikācija ”Tinder”.

”Man nebija mērķis iepazīties un iet uz randiņu. Vienā bildē ieraudzīju ļoti skaista un sportiska auguma puisi. Tajā laikā tikai sāku nopietni nodarboties ar fitnesu, tāpēc man tas bija interesanti. Ar trīcošo roku novilku bildi pa labi un sakrita. Protams, nerakstīju pati, sagaidīju, kad uzrakstīs man,” smejas Liera.

Puisis izskatījās kā ”bandīts no 90” – īsi mati, sportisks apģērbs. Bet viņa izskats pilnīgi neatbilda uzvedībai un prātam. Skaists, gudrs, audzināts, galants. Tā bijusi viena no interesantākajām iepazīšanās reizēm dziedātājas dzīvē. Jau atkal viņa pārliecinājās, ka ne vienmēr iesaiņojums atbilst tam, kas ir iekšā.

Runājot par randiņiem, pāris reizes dzīvē Liera ir aizgājusi uz randiņiem ar nepazīstamiem puišiem un vienu reizi viņai nācās teikt, ”ka aizmirsusi izslēgt gludekli” un skriet prom. Kādā no šādiem randiņiem tas pats izdarīts arī ar viņu.

”Satikāmies pie Laimas pulksteņa. Jau pēc piecām minūtēm puisim piezvanīja un teica, ka jābūt darbā, kaut arī nebija darba laiks. Tā kā randiņš turpinājās piecas minūtes, es nepārdzīvoju. Tieši otrādi, pasmējos, ka puisis vēl pirms iet uz randiņu, izdomāja shēmu kā aizskriet, ja meitene neiepatīkas,” smejas Liera.

Tehnoloģijas attīstās un parādās dažādas aplikācijas, kā ”Tinder” un līdzīgas. Nav brīnums, ka cilvēki, kuri meklē laimi, tādas izmanto.

”Iepazīstoties internetā, ir gan plusi, gan mīnusi. Nu vienas puses tu redzi cilvēka bildes, ja patīk izskats un sanāk laba saruna, tad ejot uz pirmo randiņu nebūs uztraukums. Pluss ir arī tāds, ka sarakstoties var saprast, vai ir kopīgas intereses, vai ir par ko parunāt,” aizdomājas Liera.

Kā lielāko mīnusu Liera nosauc bildes, kuras bieži vien ir ļoti apstrādātas vai pat nav tā cilvēka, kurš raksta. Viltus profilu internetā nav mazums un uz tiem ”uzķeras” pat paši gudrākie, intelektuālākie cilvēki.

2 komentāri