Dziedātāja Liene Šomase: Esmu pati sev garīgais skolotājs

3 komentāri
Dziedātāja Liene Šomase: Esmu pati sev garīgais skolotājs
facebook.com/somaseliene

Dziedātāja Liene Šomase vasarā bauda dabu – skatuves māksliniece regulāri pastaigājas, smeļas iedvesmu un spēku no meža, kā arī velta laiku padziļinātajai elpošanai. Papildus tiek gatavoti dažādi projekti, un jau drīzumā no Lienes dzirdēsim ko jaunu un vasarīgu.

Vasaras pirmie mēneši paiet, baudot dabas mijiedarbību ar dažādiem, talantīgiem jauniešiem. Tas tiek panākts caur elpošanu un dziedāšanu. Liene gatavojas augustā notiekošajai nometnei ”Iepazīsti un atklāj”, kur jauniešiem ir iespēja atklāt jaunus talantus.

”Vasara ir mans laiks. Patīk pastaigāties pa mežu, gar jūru, būt pie dabas, sakārtot domas un uzlādēties no dabas spēka. Mūsdienās cilvēki izmanto dažādus garīgos skolotājus, mēģina sevi no jauna atklāt, esmu to paveikusi jau pirms vairākiem gadiem. Tagad esmu pati sev garīgais skolotājs, bet dzīves situācijas mani māca un padara labāku, skaistāku,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Liene.

Liene uzskata, ka ikvienam pats labākais iespējamais garīgais skolotājs ir viņš pats, jo tikai mēs paši spējam sevi izprast un saprast, ko mācīties no katras situācijas vai satiktajiem cilvēkiem.

Dziedātāja iekšējo mieru iegūst, pateicoties labai, mierīgai, harmoniskai mūzikai, laika veltīšanai sev un, protams, elpošanai. Liene pievērsusies padziļinātai tehniskajai elpošanai, kas sabalansē iekšējo ķermeni un prāta mieru.

”Man patīk lasīt grāmatas, ar to palīdzību iedvesmot sevi, satikt sen neredzētus draugus. Galvenais ir baudīt dzīvi, jo dzīve ir tik skaista, cik skaistu mēs to vēlamies redzēt. Jāvelta laiks ģimenei,” smaida Liene.

Mūziķe vēlas, lai cilvēki vairāk mīlētu sevi, cienītu viens otru, lai ikvienam vasarā izdodas kaut uz nedēļu aizbraukt pie dabas un izjust dabas spēku. Daba palīdz aizmirst stresa situācijas un iegūt iekšējo mieru.

3 komentāri