Dziedātāja Kristīne Prauliņa publisko pasakainus kāzu foto

3 komentāri
Dziedātāja Kristīne Prauliņa publisko pasakainus kāzu foto
INSTAGRAM

Augusta izskaņā laulības ostā iestūrēja dziedātāja Kristīne Prauliņa, par vīru apņemot skaņu režisoru Tomu Lismentu. Trīs mēnešus pēc lielā notikuma skatuves māksliniece vietnē “Instagram” publicējusi vairākus kadrus no skaistās dienas.

“Tā ir maģiska, netverami trausla un neaptverami spēcīga telpa – tā, kas rodas starp diviem cilvēkiem, kas viens otru mīl un izvēlas veidot dzīvi kopā. Mācāmies katru dienu to lolot un sargāt.

Un cik forši un labi, ka ir tāda Kāzu diena, kad svinēt tieši šo sajūtu – pateicībā, ka varam viens otru pazīt un iepazīt arvien tuvāk un dziļāk,” foto aprakstā vēstījusi Kristīne.

Kā nu tapis zināms, kāzas svinētas Madonas pusē.

View this post on Instagram

Tur Vestienas pļavā pie siena ruļļiem es šādu brīdi agrāk varēju tikai sapņos ķert.. Dzīve ir brīnumskaista! 😭🙌🏼🥰♥️🙏🏼😍PALDIES @billijs par šīm fotogrāfijām, kas ir un būs mīļas visu dzīvi. Wow. / ak, es centīšos vairs kādu laiku nelikt, citādi šis pārtaps par kāzu profilu.. 😅😇🙈♥️🥰 PALDIES Dievam par tik gaišo, silto dienu un nedēļu augusta izskaņā, kas mums tika dāvāta absolūti perfektajā laikā! 👏🏼👏🏼👏🏼🙌🏼♥️ #kāzas #kāzufotogrāfs #wedding #countrysidewedding #outdoorswedding #bride #groom #love #inlove #yes #yes #lovewins #weddingphotography #latvia #latviancountryside ♥️

A post shared by Kristīne Prauliņa (@kristinepraulina) on

View this post on Instagram

Oh boy, oh boy, oh booy, kāzu bildes ir klāt! 🥰🥳😍♥️👏🏼😍🥳🤩🥰 tik ārkārtīgi silti un priekpilni uz šo dienu atskatīties ♥️🥰♥️ PALDIES visiem mīļajiem, tuvajiem, kas bija ar mums – jūs mums esat nenovērtējami dārgumi! Foto: viens vienīgais Billijs Locs, @billijs 🙌🏼⭐️♥️ Kad būs brīvāks brīdis, izveidošu galeriju ar visiem Paldies, bez kuriem šī diena nevarētu būt Tik Perfekta mums abiem. 🥰 @tomslismentsaudio 😘 Paldies @indrasalcevica par šajā kleitā ielikto Sajūtu un @anitaintaite par brīnišķīgo rītu kopā, gatavojoties un matu sakārtojumu, make-up, kā arī @lucid_dreamers_lv maigo pieskārienu manos matos. 🙌🏼♥️🥰

A post shared by Kristīne Prauliņa (@kristinepraulina) on

View this post on Instagram

With my amazing wife! 🔥🥰

A post shared by Toms Lisments (@tomslismentsaudio) on

Jau ziņojām, ka Kristīne un Toms gredzenus mija 23. augustā un pēc kāzām dziedātāja pieņēma vīra uzvārdu, un turpmāk viņa dēvējama par Kristīni Lismenti.

Mīlnieki par saderināšanos paziņoja šā gada martā.

3 komentāri