Dziedātāja Košā divu dienu laikā izglābusi divus putnus

1 komentārs
Dziedātāja Košā divu dienu laikā izglābusi divus putnus
instagram.com/anitafejufeja/

Dziedātāja Anita Intaite jeb Košā nepaliek malā, redzot kādu dzīvnieku vai putnu, kurš nonācis nelaimē. Divu dienu laikā māksliniece no drošas nāves izglābusi divus putnus un aicina cilvēkus nebūt vienaldzīgiem pret citu nelaimi.

Sociālajā tīklā ”Facebook” Anita ievietojusi ierakstu, kurā aicina cilvēkus būt uzmanīgākiem un nepamest nelaimē nonākušās dzīvās radības.

”Mīļie cilvēki, lūdzu neesiet vienaldzīgi un nepaejiet garām putniem vai dzīvniekiem, kuri ir savainoti un guļ uz ielas, brauktuves. Divas dienas pēc kārtas jau atrodam savainotus putnus, Rīgas centrā pastaigājoties. Es nespēju noticēt cilvēku vienaldzībai – vakar manā acu priekšā mašīna uz brīvas brauktuves savainoja kaiju, braucot tieši virsū. Un pat neiedomājoties apstāties un palīdzēt kaijai, aiztraucās prom,” raksta Anita.

Foto: https://www.facebook.com/lina.kosa.3

Savainoto kaiju dziedātāja nogādāja Dr.Beinerta klīnikā, tur strādā jauki cilvēki, kuri visu diennakti ir gatavi palīdzēt dzīvām radībām, kuras pašas nespēj sev palīdzēt un ir nonākušas nelaimē.

”Godīgi sakot, pirmajā brīdī biju šoka stadijā, kad redzēju, kā cilvēks kā bez jūtām, nekādi nenoreaģē un notriec kaiju. Nezināju, kur man viņu nest. Bija jau pāri deviņiem vakarā. Bet jauka tante pateica adresi, kur pieņem visu diennakti. Paldies viņai,” raksta Anita.

Anita publiskoja ierakstu, lai cilvēki, piedzīvojot līdzīgas situācijas, zina, kā rīkoties. Tas nav grūti un prasa tik maz. Pateicoties līdzjūtīgai sirdij, kāds putniņš atkal varēs izplest spārnus, staigāt, satikt savu ģimeni un dzīvot.

”Dzīvnieki un putni nevar pasaukt palīgā, izstāstīt savu sāpi. Viņi ir bezpalīdzīgāki nekā mēs, bet mēs varam būt viņu balss un dzirdīgas ausis, redzīgas acis, palīdzīgas rokas. Domāju, neviens no mums negribētu būt pamests kā viņi,” ierakstu noslēdz Anita.

1 komentārs