Dziedātāja Katrīne Lukins sniedz padomus, kā uzlabot romantiskas attiecības un tās stiprināt

1 komentārs
Dziedātāja Katrīne Lukins sniedz padomus, kā uzlabot romantiskas attiecības un tās stiprināt
Personīgais arhīvs

Dziedātāja Katrīne Lukins ir tikai divdesmit trīs gadus veca, bet māksliniecei liekas, ka viņa ir daudz vecāka. Privātajā dzīvē piedzīvots tik daudz, ka tas radījis pamatīgu attiecību pieredzi. Tieši tāpēc Lukins nekautrējas sniegt padomus un runā, kā uzlabot attiecības, tās stiprināt. Dzīves laikā Katrīne ir satikusi daudzus cilvēkus, kuri viņu ir iespaidojuši uz labo vai slikto pusi.

Dziedātāja stāsta, ka mūsdienās esam pieraduši, ka viss ātri mainās, fiziskas lietas, modes tendences, draugu loks. Saplēstas lietas uzreiz var aizstāt ar jaunām, nekas nav jālabo, tāpēc arī cilvēki nelabo attiecības, ja nav kā viņi vēlētos, uzreiz mīļotais cilvēks tiek aizstāts ar citu. Neviens nevēlas grūtības, visi vēlas dzīvot viegli, bez piepūles.

”Situācija rada žēlumu, jo tā dzīvojot nekad neizdosies cilvēku iepazīt tuvāk, nekad īsti nesapratīsi, kāds ir cilvēks, kurš vēl tikko gulēja tavā gultā. Es esmu jūtīga, ātri saprotu vai jūtas būs, vai nebūs,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Katrīne.

Katrīne ir vecmodīga, svarīgo sargā, lai neplīst, ja saplīst uzreiz mēģina salīmēt. Jaunā sieviete nerunā par attiecībām, kurās ir fiziskā vai garīgā agresija, tur neko “nesalīmēsi” ir jādodas tālāk.

”Attiecību sākumā, kad viss ir jauns, viss liekas foršs un mēs cenšamies būt labākās sevis versijas. Pierodot pie otra cilvēka, mēs vairāk nemanām mazās lietiņas, kuras viņš dara, lai mūs iepriecinātu, atvieglotu dzīvi. Necenšamies būt labākās versijas par sevi, bet esam mēs paši un tas var radīt problēmas,” aizdomājas Lukins.

Cilvēks atslābst un vairāk tik daudz nedomā par to, ko vēlas otrā pusīte. Pazūd respekts un sākas strīdi. Lukins piebilst, ka arī viņa ar mīļoto strīdas, tas mazās devās ir normāli un cilvēcīgi. Reizi pa reizei ir labi pastrīdēties un izrunāt lietas, jo tas liek aizdomāties un saprast, ko varētu darīt citādāk.

”Ir jābūt tev pašam. Tu nedrīksti neko sevī mainīt, nevari mainīt savu būtību, ierobežot, kāda cita dēļ, jo tad lēni palēnām pazaudēsi sevi. Mainīt var tikai savas rīcības un izteiktos vārdus,” aizdomājas Lukins.

Dziedātāja ir novērojusi, ka nereti cilvēkiem ir pārāk liels ego un viņi pārāk maz uzmanības velta citiem, bet koncentrējas uz sevi. Ar to ir jāstrādā, mēs neesam radīti, lai būtu vieni. Ja gribas, lai attiecībās viss ir kārtībā, nevar paļauties tikai uz mīļoto un cerēt, ka viss būs labi.

”Priecājos, ka mīļotais personības un interešu ziņā ir man līdzīgs, bet tajā pašā laikā citādāka personība. Oskars ceļ mani spārnos un motivē kļūt par labāku cilvēku. Es nespētu dzīvot kopā ar kādu, kas būtu tieši tāds pats kā es. Man jau tā reizēm ir grūti tikt galā ar sevi,” atklāj Lukins.

Tā kā Katrīne un Oskars vēl nav kopā pat gadu viņai grūti atbildēt, kā uzturēt attiecībās seksuālo uguntiņu, jo viņi nav izjutuši ar to nekādas problēmas. Pagaidām dziedātājai pietiek guļot apzināties, ka Oskars guļ līdzās.

Katrīnei ir būtiski visas izveidojušās situācijas pārrunāt. Viņa saprot, ka vīriešiem ne vienmēr gribas runāt un reizēm vajadzīgās atbildes no viņiem jāizspiež kā no citrona sula. Sievietes ir desmit reizes jūtīgākas un uztver visu saasināti, ar to jāstrādā.

”Neesmu eksperts attiecībās, iesaku lietas, vadoties no savas pieredzes. Ja nav labi un tev dara pāri, no tādām attiecībām ir jābēg, ja kādu mīli, centies darīt visu, lai attiecībās nav problēmu, tiec pāri savam ego,” nobeidz Katrīne.

1 komentārs