Dziedātāja Katrīne Lukins gaidību laika izskaņā ļāvusies jutekliskai fotosesijai

4 komentāri
Dziedātāja Katrīne Lukins gaidību laika izskaņā ļāvusies jutekliskai fotosesijai
ARTA KALNIŅA

Dziedātāja Katrīne Lukins šobrīd izbauda skaistu periodu – drīz pasaulē jānāk viņas un mūziķa Oskara Millera pirmdzimtajam. Sarunā ar Skaties.lv māksliniece atklāj, ka apņēmusies uzreiz pēc bērniņa piedzimšanas neiejūgties darbos, bet izbaudīt laiku ar mazo, kā arī rāda burvīgus attēlus no gaidību laika.

Kā sarunā ar Skaties.lv smejoties atklāj Katrīne, viņa beidzot tikusi pie skaistām gaidību laika bildēm, jo beidzot parādījies apaļais puncis.

”Man vēderiņš parādījās ļoti vēlu – ap 26. nedēļu. Man piedāvāja fotosesiju, un, protams, ka es piekritu,” tā Katrīne, smejoties, ka nekad jau nevar zināt – ja atliek bildēšanos uz pēdējo dienu, mazulītis var būt jau pasteidzies pats ierasties uz fotosesiju.

Katrīne šobrīd izbauda gaidību laika 8. mēnesi un neslēpj – enerģijas vairs nav tik daudz, kā iepriekš. ”Mums ir divi suņi, ar kuriem man ļoti patīk pastaigāties, bet pēdējā laikā jūtu, ka pēc pastaigām jau parādījies nogurums,” stāsta dziedātāja.

Citādi gan viņa jūtas lieliski – sliktākā pašsajūta bijusi pirmajā trimestrī. Otrais bijis rosības pilns – ar Zviedrijā dzīvojošo brāli Kasparu abi kaluši muzikālus plānus, bet nu – gaidību laika izskaņā gribas vien mieru.

Katrīne nebūs no tām dziedātājām, kuras uzreiz pēc bērniņa piedzimšanas steigs saplānot koncertu maratonu. ”Kādu laiku pēc bērniņa piedzimšanas noteikti atpūtīšos no darbiem. Atgriezīšos mūzikā, kad sapratīšu, kas noticis, un tad gan būs jaunas dziesmas,” plānus ieskicē māksliniece.

Mūziķu pārim jau zināms – ģimeni drīzumā papildinās dēliņš. Vārdiņu gan vecāki vēl nav izvēlējušies un uz to tik ļoti nemaz neiespringst.

”Vispirms jau jāredz bērniņš, lai saprastu, kāds vārdiņš vispār piestāv. Man pašai trīs nedēļas nebija vārda, kamēr vecāki saprata, kā mani saukt,” smejas māksliniece.

4 komentāri