Dziedātāja Katrīna Dimanta bauda Sicīlijas dabas kontrastus

1 komentārs
Dziedātāja Katrīna Dimanta bauda Sicīlijas dabas kontrastus
INSTAGRAM

Dziedātāja Katrīna Dimanta, kura, kā tikko tapis zināms, iekļuvusi “Eirovīzijas” nacionālās atlases finālā, devusies uz Sicīliju, lai piedalītos kādā muzikālā projektā. Līdzās muzicēšanai skatuves māksliniece paspējusi arī atpūsties un ar pāris stundu intervālu baudīt gan siltu sauli, gan sniegu.

Katrīna ir devusies uz Sicīliju, kur piedalās folkmūzikas projektā, kopā ar vēl vienpadsmit mūziķiem no sešām pasaules valstīm.

Video: Lauris Valters un Katrīna Dimanta apvienojušies romantiskā dziesmā

”X Faktora” zvaigzne Laima Dimanta kopā ar māsu koncertēs Ķīnā

Neskatoties uz lielo noslogotību, dziedātāja velta laiku arī atpūtai.

Pāris stundu ietvaros viņa paspējusi gan nopeldēties Adrijas jūrā un baudīt siltos saules starus, gan priecāties par sniegu, pastaigājoties pa Etna vulkāna takām.

Trīs stundu intervāls un tik krasi atšķirīgi klimati!

Sauli baudīt Katrīna izvēlējusies, tērpjoties puķainā viendaļīgā peldkostīmā, toties ziemas priekiem piemeklējusi siltu džemperi ar briežiem.

Bagātajā kontrastu zemē Katrīna uzzināja, ka tikusi ”Eirovīzijas” nacionālās atlases finālā.

”Liels paldies par atbalstu! Esmu ļoti pateicīga un priecāšos par jūsu atbalstu arī 8.februārī, kad notiks fināls. Tajā uzstāsies deviņi mākslinieki, uzvarētājs iegūs tiesības doties pārstāvēt Latviju ”Eirovīzijas” dziesmu konkursā 2020.gadā Roterdamā.  Darīšu visu, kas manos spēkos, lai šovs izdotos un uzvarētu kā mājās, tā Roterdamā,” fanus uzrunā Katrīna.

Zināmi ”Eirovīzijas” nacionālās atlases finālisti

1 komentārs