Dziedātāja Katrīna Bindere-Čodere: Doma par abortu nekad dzīvē nav bijusi, bērniņš ir lielākā laime, kāda var būt

2 komentāri
Dziedātāja Katrīna Bindere-Čodere: Doma par abortu nekad dzīvē nav bijusi, bērniņš ir lielākā laime, kāda var būt
Personīgais arhīvs

Dziedātāja Katrīna Bindere-Čodere ir viena no romantiskākajām Latvijas dziedātājām. Māksliniece ir tikai divdesmit divus gadus veca, bet jau paspējusi debitēt Eirovīzijas dziesmu konkursā, izdot vairākus singlus, apprecēties, kļūt par māmiņu un turpina veiksmīgi veidot savu karjeru.

Dziedātāja ļoti agrā vecumā apprecējās un kļuva par māmiņu. Sarunā ar portālu Skaties.lv jaunā māksliniece atklāj, ka kļūšana par māmiņu ir pats skaistākais, kas ar viņu dzīvē noticis.

”Ar vīru vēlējāmies būt jauni un spēka pilni vecāki, bērniņam gatavojāmies jau ilgāku laiku, un nemaz nešķita, ka šis vecums tam būtu par agru. Mūsu dzīve ir vēl piepildītāka ar skaistiem un emocijām bagātiem brīžiem, nav nekas, kas tajā visā traucētu,” smaidot nosaka Katrīna.

Bērniņa gaidību laiks un laiks pēc bērna dzimšanas nav traucējuši turpināt veidot dziedātājas karjeru. Tieši otrādi, gaidību laikā Katrīnai bija vairāk koncerti, kā pirms palikšanas stāvoklī.

Viņa pati un bērniņš vēderā jutās ļoti labi, mūzika radīja ļoti daudz pozitīvu emociju, tāpēc tas viss nāca grūtniecībai tikai par labu. Mēnesi pēc dzemdībām Katrīna jau kāpa uz skatuves, dēls iedvesmo jauno dziedātāju radīt dziesmas un uzstāties.

”Protams, bez vīra, mammas, tēta un māsas atbalsta tas būtu daudz grūtāk izdarāms. Bet tagad, kad mazulis jau ir paaudzies, ir vēl vieglāk, jo varu viņu visur ņemt līdzi. Mūzika viņam ļoti patīk! Doma par abortu nekad dzīvē man nav bijusi, bērniņš ir lielākā laime, kāda var būt!” tā Katrīna.

Katrīna neslēpj, šobrīd viņas un vīra laulība tikai turpina augt. Pēc laulībām nekas daudz nav mainījies, pāris tikai jūtas viens otram vēl tuvāki. Kāzas vienmēr paliks atmiņā kā skaistākais sapnis, kuru viņi kopā izsapņoja.

”Kā zinājām, ka esam viens otram īstie, ir grūti izskaidrot, tā ir tāda īpaša sajūta. Mēs to vienkārši jutām. Zinājām, ka esam viens otram īstie, abi pirmo reizi dzīvē izjutām mīlestību,” skaidro Katrīna.

Pāris ļoti daudz laika pavada audzinot dēliņu, tomēr ir reizes, kad mīlnieki vēlas pabūt divatā. Tad palūdz mazo pieskatīt Katrīnas vecākiem vai māsai, tā kā šādi lūgumi neatskan bieži, visi priecājas par iespēju pabūt kopā ar mazuli. Katrīna ar vīru vēlas teju visu laiku pavadīt kopā ar dēlu, būt kopā kā ģimene.

Jaunajai ģimenei nav vēl īsti izveidojušās savas tradīcijas, viņi svin katru dēla dzīves mēnesi, kā arī visi lielie svētki nu liekas daudz nozīmīgāki.

”Varu uz dēlu skatīties un skatīties, mīlu katru mirkli viņam blakus. Šķiet, ka vēlreiz izdzīvoju bērnību kopā ar viņu. Viņš iepazīst pasauli, un tā ir patiesa laime,” laiku ar dēliņu raksturo Katrīna.

Pāris vēl neplāno nākamos bērnus, jo vēlas visu laiku veltīt dēlam. Mīlnieki vēlas, lai dēls apzinās, ka kļūs par brālīti brālim vai māsiņai.

Ar vīru dziedātāja iepazinās Ventspilī, pateicoties kopīgajiem draugiem. Pāris kopā gadījās vienā automašīnā un Katrīnai uzreiz iepatikās puiša balss tembrs. Faktu par balsi viņa pateica draudzenēm. Informācija ātri vien aizceļoja līdz Elvim un radīja viņam iemeslu uzrakstīt Katrīnai.

”Pēc gada jau saderinājāmies un pēc diviem gadiem apprecējāmies. Kopā esam jau četrus gadus, no kuriem viens pavadīts laulībā. Bildinājums bija ļoti pārdomāts un skaists, tas bija brīnišķīgs pārsteigums mūsu attiecību pirmajā gadadienā. Elvis lūdza manu roku pie Ventas rumbas, kur bija tapusi mūsu pirmā bilde,” smaida Katrīna.

Pāris kopā fotografējušies, un pēkšņi Elvis krita uz viena ceļa un izteica bildinājuma vārdus. 2017. gada 1. jūlijā pāris apprecējās. Nu tā ir kļuvusi par tradīciju, katru gadu pirmajā jūlijā doties uz Kuldīgu un fotografēties pie Ventas rumbas.

2 komentāri