Dziedātāja Evilena Protektore priecē ar jaunu dziesmu ”Give it time”

Pievienot komentāru
Dziedātāja Evilena Protektore priecē ar jaunu dziesmu ”Give it time”
PUBLICITĀTES FOTO

Džeza dziedātāja Evilena Protektore, kura savulaik plašāku atpazīstamību iemantoja, startējot TV3 šovā ”Izklausies redzēts”, kopā apvienību ”Jazzatomy” izdevusi jaunu dziesmu ”Give it Time”.

“Dziesmas tapšanas brīdī manā radošajā darbībā bija iestājies apsīkums, bet tad pavisam negaidīti man tika paziņots, ka esmu saņēmusi Nika Gotema balvu par visu savu ieguldījumu Latvijas džeza mūzikas attīstībā.

Esot vēl saviļņojuma varā, uzrakstīju dziesmu par to, ka katram notikumam ir pareizais laiks. Lietas nevar steidzināt! Viss atnāk pareizajā laikā – dziesma “Give it Time” ir par to, un arī dziesmas īstais skanējums ir atnācis īstajā brīdi – šogad, gatavojot otro albumu, ” atklāj dziesmas autore Evilena Protektore.

Jaunā dziesma pirmatskaņojumu piedzīvos koncertā Starptautiskās Džeza dienas ietvaros VEF Kultūras pilī 30. aprīlī.

Noklausies!

Kolektīvu ”Jazzatomy” izveidoja dziedātāja Evilena Protektore un pianists Artems Sarvi, kopā apvienojot 13 cilvēku lielu kolektīvu – tradicionālo džeza trio sastāvu papildinot ar trim saksofoniem un klasisko stīgu kvartetu, Turntable mākslinieku, kā arī perkusionistu, kurš pārvalda Čīles tautas instrumentus un hiphopa kultūras elementus. Pērn klajā nāca apvienības pirmais albums ”Colors of Summer”.

Patlaban apvienība strādā pie sava otrā albuma ieraksta, kurā tiks iekļauta arī dziesma ”Give it time”.