Dziedātāja Dināra Rudāne atklāj, ko vēlas paspēt izdarīt līdz bērna dzimšanai

0 Komentāru
Dziedātāja Dināra Rudāne atklāj, ko vēlas paspēt izdarīt līdz bērna dzimšanai
.instagram.com/dinara_rudan/

Dziedātājai Dinārai Rurānei grūtniecības pēdējais mēnesis izvērties īpaši grūts, kā nekā Latvijā beidzot iestājusies īsta vasara un siltais laiks smacē nost teju ikvienu no mums. Māksliniece sociālajā tīklā ”Instagram” ievieto informāciju, kurā teikts, ko viņa vēlas izdarīt vēl pirms bērna dzimšanas. Daudzām lietām traucē karstais laiks, jo grūtniece galvenokārt ārā dodas vakaros, bet dienas pavada pie kondicioniera.

Sociālā tīklā ”Instagram” stāstos Dināra parāda, ka ļaujas izaicinājumam un pirms dzemdībām izpilda dažādus uzdevumus, ko izdomājušās topošās māmiņas un tie palikuši populāri visā pasaulē.

Kā pirmo uzdevumu Dināra sev pagatavoja īstas svētku vakariņas. Pasaulē nākot mazulim pirmajos mēnešos ēdiena izvēlē priekšroka tiks dota vienkāršākajām, ātrāk pagatavojamajām maltītēm. Uzdevuma ietvaros ēdienam jābūt īpaši kārotam, bet līdz šim nebaudītam.

Nākamais uzdevums, ko Dināra izvēlējās bija iepirkšanās maratons tikai viņai pašai. Kļūstot par māmiņu sieviete reti spēj atrast laiku, lai nodotos iepirkšanās priekam, kur nu vēl, lai iepirktos tikai savām vajadzībām. Uzdevums nodrošina iespēju sevi palutināt un sajusties skaistai!

Mūziķe ļāvās arī izaicinājumam un iejutās tūrista ādā, ikvienā pilsētā ir kāda no vietiņām, kur nav būts, bet ko vēlētos apskatīt. Kļūstot par māmiņām, dzīve grozās ap pazīstamām vietām.

Piedzimstot mazulim, māmiņa var aizmirst par skaļas mūzikas klausīšanos. Guļot mazajai dzīvībiņai gultiņā, jau telefona signāls liks salēkties, kur nu vēl skaļa mūzika. Dinārai kā jau mūziķei, šis uzdevums sagādāja īpašu baudu, kuram māksliniekam gan nepatīk skaļi klausīties un izbaudīt mūziku!

Nevar iztikt arī bez jaunu lietu iemācīšanos, uzzināšanas. Dziedātājai nācās atcerēties, ko viņa vienmēr vēlējusies uzzināt vai iemācīties un veltīt nodarbei veselu dienu.

Bērna ienākšana dzīvē, mazuļa raudas liek aizmirst par klusumu, tāpēc veselu dienu dziedātāja pavadīja, izbaudot klusumu, un mieru. Protams, jaundzimušie daudz guļ, bet ir grūti atslābināties un baudīt klusumu, ja jādomā par lietām, kuras jāpaspēj izdarīt, kamēr mazulis nav pamodies.

Mājas tīrīšana un vērošana, kā vairāku dienu garumā neizveidojas bardaks. Piedzimstot bērniem no bardaka visapkārt neizbēgt, tāpēc pēdējās grūtniecības dienas ir lieliski piemērotas, lai izbaudītu tīrību.

Jau drīzumā dziedātāja Dināra Rudāne kļūs par māmiņu pirmdzimtajam. Pēdējās grūtniecības nedēļas topošā māmiņa aktīvi koncertē, kā arī nodarbojas ar sportu!

0 Komentāru