Dziedātāja Dināra Rudāne atklāj gaidāmā bērna dzimumu

0 Komentāru
Dziedātāja Dināra Rudāne atklāj gaidāmā bērna dzimumu
instagram.com/dinara_rudan/

Tuvākajā laikā dziedātāja Dināra Rudāne kļūs par māmiņu pirmdzimtajam. Māksliniece, neskatoties uz grūtniecību, piekopj aktīvu dzīvesveidu, viņa neatsākas no sporta un turpina muzicēt. Grūtniecības fotogrāfijas sajūsmina topošās māmiņas fanus.

Ar sociālo tīklu palīdzību Dināra informējusi atbalstītājus par gaidāmā bērna dzimumu. Mākslinieces pirmdzimtais būs meitenīte, kurai jau ir iekārtota bērnistaba, iegādāta gultiņa un meitenīgas, rozā drēbītes.

Ko Dināra vēlas paspēt izdarīt pirms dzemdībām?

Foto: instagram.com/dinara_rudan/

Toties grabulīti, kas šūposies virs mazulītes gultiņas savām pašas rokām izveidojusi topošā māmiņa, izmantojot dabīgas izejvielas.

Foto: instagram.com/dinara_rudan/

Pirms paziņot par pirmdzimtā dzimumu, māksliniece veica savu fanu aptauju un vairākums paredzēja, ka gaidāmais bērniņš būs tieši meitenīte.

Bērna dzimuma atklāšana šokēja daudzus Dināras atbalstītājus, jo pirms laika, viņa paziņoja, ka līdz dzemdībām nevēlas zināt – gaidāms puisītis vai meitenīte.

Fotogrāfijās, kurās redzamas grūtniecības pazīmes, māksliniece ir laimīga, mierīga, apgarota un sievišķīga. Grūtniecība mākslinieci ir padarījusi vēl daiļāku.

0 Komentāru