Dziedātāja Aminata publisko bērnības fotogrāfiju un atklāj, ko vairs nekad nedarītu

0 Komentāru
Dziedātāja Aminata publisko bērnības fotogrāfiju un atklāj, ko vairs nekad nedarītu
INSTAGRAM

Dziedātāja Aminata sociālajos tīklos publisko informāciju par sevi, fotogrāfijas, lai fani vienmēr zinātu, ko viņa dara, domā un kā jūtas. Lai apmierinātu fanu interesi, nereti tiek atbildēts arī uz atbalstītāju uzdotajiem jautājumiem.

Kā savu mīļāko dziedātāju Aminata nosauc dziedātāju Bejonsi. Pati Aminata dzied jau no bērnības, bet no trīspadsmit gadu vecuma sākusi apmeklēt vokālo pedagogu.

Dziedātāja neslēpj, ka bieži vien brīvo laiku pavada skatoties kino. Kā savas mīļākās filmas Aminata nosauc ”Shutter island”, ”Django Unchained”, ”Forrest Gump”, ”Apocalypto”, ”What women want” un, protams, visas filmas par Hariju Poteru.

Dziedātāja Aminata pirmo reizi filmē videoklipu ārzemēs. Novērtē veikumu!

Mīļākā krāsa māksliniecei ir balta, kaut gan tas nav novērojams apģērba izvēlē. Iemīļotais Aminatas apģērbs ir pelēki ”oversize” džemperi.

Kā lietu, ko vairāk nekad dzīvē nedarītu, mūziķe nosauc iešanu ārā bez cepures, laikā, kad snieg sniegs. Viena šāda neveiksme palikusi īpaši atmiņā, jo šajā ziemā viņa aizmirsa mājās cepuri un mati kārtīgi apsniga.

Smaržas, apavi, milzīgs džemperis, pierakstu kladītes jeb 10 lietas, kas raksturo dziedātāju Aminatu

Jau aprīlī Aminata sola muzikālu pārsteigumu un neslēpj, ka tiek strādāts arī pie jauna albuma.

Lielu sajūsmu atbalstītājos slavenība izraisīja, pateicoties publiskotajai bērnības fotogrāfijai. Tā kā māksliniece parasti nepublicē bērnības bildes, tad šī bija viena no retajām iespējām faniem redzēt savu elku pavisam maziņu.
0 Komentāru