Dziedātāja Aminata parāda, kā izskatās bez grima

5 komentāri
Dziedātāja Aminata parāda, kā izskatās bez grima
INSTAGRAM

Ar neierastu fotogrāfiju šonedēļ sociālajos tīklos dalījusies dziedātāja Aminata Savadogo. Populārā skatuves māksliniece nav kautrējusies parādīt sevi dabiskā izskatā.

Nesen dziedātāja Aminata sociālajos tīklos publicēja drosmīgu foto un atzīšanos, ka vēlas būt atklātāka un necensties vairs izpatikt citiem.

Aminata šķīrusies no garajiem matiem

Nu Aminata spērusi soli tālāk un savā “Instagram” foto blogā publicējusi bildīti, kurā redzama bez grima. Lai tas neprasītu komentārus, momentuzņēmums papildināts ar tēmturiem “#nomakeup” un ”#nofilters”.

Daudzi atbalstītāji norādījuši, ka arī bez grima Aminata ir ļoti skaista sieviete.

 

View this post on Instagram

 

Hellooo!!:)) #nomakeup #nofilters #nonothing

A post shared by AMINATA (@aminata_savadogo) on

Dziedātāja atklāj savus skaistuma knifiņus

Jau ziņots, ka Aminata nesen nāca klajā ar savu visu laiku personiskāko dziesmu un pirmo skaņdarbu latviešu valodā ”Maiga vara”.

”Šo dziesmu sasaistu ar savu individuālo stāstu un atklāsmēm par sevi. Man šobrīd ļoti aktuāla ir tēma par sevis pieņemšanu, mīlestību pret sevi. Agrāk man likās, ka nemitīgi jābūt pašai labākajai, lai kāds mani mīlētu un cienītu. Tajā skaitā es pati sevi.

Taču esmu sapratusi, ka mīlestība pret sevi nav jānopelna. To varu ieteikt arī visiem saviem klausītājiem – mīliet sevi, novērtējiet to, kādi jūs patiešām esat!”
5 komentāri