Komentāri
Džastins Bībers kopā ar mīļoto apmeklēs pirmslaulību kursus
SCANPIX/AFP

Viens no spilgtākajiem nedēļas nogales notikumiem bija dziedātāja Džastina Bībera un modeles Heilijas Boldvinas saderināšanās. Mākslinieks bildinājis mīļoto atpūtas brauciena laikā Bahamu salās. Nu pāris pierakstījušies pirmslaulību kursos, ko rīko evaņģēliskā baznīca, kuru zvaigznes apmeklē kopā.

21 gadu vecā Heilija un 24 gadus vecais Džastins vēlas pareizi uzsākt savas attiecības. Stiprināt tās pašos pamatos, tāpēc pieteikušies uz baznīcas rīkotajiem piecu nedēļu ilgajiem pirmslaulību kursiem. Mīlniekiem būs jāapmeklē semināri, un viņiem palīdzēs baznīcas pieaicināts pāris, kurš kristietībā pierādījis savu mīlestību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirms uzsākt piecu nedēļu kursus, kuri sakārto ikviena pāra uzskatus par finansēm, seksuālo dzīvi un uzticību attiecībās, saderinātajiem jāaizpilda īpašs tests baznīcas mājaslapā. Rezultāti parādīs tieši slavenībām piemītošās problēmas un baznīca meklēs tām risinājumus.

Gan Džastinam, gan Heilijai ticība Dievam ir ļoti būtiska, tāpēc došanās uz šādiem kursiem stiprinās pāra attiecības un ļaus pavadīt kopā daudzus laimīgus gadus. Tieši baznīca saveda slavenības kopā un viņi tic, ka, pateicoties baznīcai un Dievam, viņu mīlestība tikai augs un attīstīsies. Pāris var atrasties jebkurā pasaules malā, tas viņiem netraucē svētdienās doties uz dievkalpojumiem.

Mācītājam Čārlzam Lentzam Bībers saka paldies par savu dzīvi, jo, tieši pateicoties mācītājam, viņš atgriezās uz pareizā dzīves ceļa un beidza lietot alkoholu, rīkot trakas ballītes un iekulties dažādās nepatikšanās.

Nav zināms, vai kursu noslēgumā pāris plāno apprecēties, vai caur tiem vienkārši vēlas stiprināt attiecības.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl