Džastins Bībers kopā ar mīļoto apmeklēs pirmslaulību kursus

Komentāri
Džastins Bībers kopā ar mīļoto apmeklēs pirmslaulību kursus
SCANPIX/AFP

Viens no spilgtākajiem nedēļas nogales notikumiem bija dziedātāja Džastina Bībera un modeles Heilijas Boldvinas saderināšanās. Mākslinieks bildinājis mīļoto atpūtas brauciena laikā Bahamu salās. Nu pāris pierakstījušies pirmslaulību kursos, ko rīko evaņģēliskā baznīca, kuru zvaigznes apmeklē kopā.

21 gadu vecā Heilija un 24 gadus vecais Džastins vēlas pareizi uzsākt savas attiecības. Stiprināt tās pašos pamatos, tāpēc pieteikušies uz baznīcas rīkotajiem piecu nedēļu ilgajiem pirmslaulību kursiem. Mīlniekiem būs jāapmeklē semināri, un viņiem palīdzēs baznīcas pieaicināts pāris, kurš kristietībā pierādījis savu mīlestību.

Pirms uzsākt piecu nedēļu kursus, kuri sakārto ikviena pāra uzskatus par finansēm, seksuālo dzīvi un uzticību attiecībās, saderinātajiem jāaizpilda īpašs tests baznīcas mājaslapā. Rezultāti parādīs tieši slavenībām piemītošās problēmas un baznīca meklēs tām risinājumus.

Gan Džastinam, gan Heilijai ticība Dievam ir ļoti būtiska, tāpēc došanās uz šādiem kursiem stiprinās pāra attiecības un ļaus pavadīt kopā daudzus laimīgus gadus. Tieši baznīca saveda slavenības kopā un viņi tic, ka, pateicoties baznīcai un Dievam, viņu mīlestība tikai augs un attīstīsies. Pāris var atrasties jebkurā pasaules malā, tas viņiem netraucē svētdienās doties uz dievkalpojumiem.

Mācītājam Čārlzam Lentzam Bībers saka paldies par savu dzīvi, jo, tieši pateicoties mācītājam, viņš atgriezās uz pareizā dzīves ceļa un beidza lietot alkoholu, rīkot trakas ballītes un iekulties dažādās nepatikšanās.

Nav zināms, vai kursu noslēgumā pāris plāno apprecēties, vai caur tiem vienkārši vēlas stiprināt attiecības.

Lasi vēl