”Duets Sandra” virtuālajā koncertā nopelnījuši vairāk, nekā cerējuši; izsludināts papildu šovs

Pievienot komentāru
”Duets Sandra” virtuālajā koncertā nopelnījuši vairāk, nekā cerējuši; izsludināts papildu šovs
PRIVĀTAS ARHĪVS

15. maija vakarā ”Facebook” koncertu par ziedojumiem izsludināja ”Duets Sandra”. Kā pēc koncerta sarunā ar Skaties.lv atklāj grupas pārstāvji, pasākums izdevies izcili. Milzīgās intereses dēļ jau šo piektdien, 22. maijā, tiek rīkots papildu šovs.

‘’Koncerta tiešraidi ‘’Facebook’’ noskatījās vairāk kā 2000 skatītāju, diez vai klātienē būtu tāds atbalsts. Nopelnījām vairāk, nekā bijām cerējuši,’’ sarunā ar Skaties.lv gandarījumu pauž grupas līderis Andris Brīnums.

Viņš var atklāt, ka mazākā noziedotā summa bijusi 2 eiro, bet dāsnākais ziedotājs uz Brīnuma kontu pārskaitījis 30 eiro. Kā smejas mākslinieks, kā jau viņš gaidījis – fani ‘’no biezā gala’’ (Andra draugu un fanu lokā ir politiķi un uzņēmēji), nav ziedojuši neko.

Andris saka lielu paldies visiem ziedotājiem un savai sievai Oksanai, kura koncerta laikā darbojusies kā sekretāre, pieņemot dziesmu pasūtījumus, komentāros komunicējot ar faniem un mēģinot atrisināt tehniskās problēmas, kas dažiem klausītājiem radušās.

Ja nepaspēji paballēties ar ‘’Duets Sandra’’, neskumsti – mūziķi izsludina virtuālo papildkoncertu!

‘’Pirmais koncerts izdevās tik labs, ka plānojam papildkoncertu. Tas notiks 22. maijā 19.00 manā, Andra Brīnuma, ‘’Facebook’’ lapā.

Konts ziedojumiem- Andris Brīnums LV35HABA0551005579894. Paldies jau avansā un tiekamies 22.maijā 19.00,’’ aicina Andris. Koncerts notiks TE!

Noteikumi tie paši – novieto datoru sev ērtā vietā, ieslēdz skaņu un sarīko jautru ballīti, kur pašam ērtāk.

‘’Cilvēki no Anglijas atsūtīja video, kurā redzams, ka viņi mājās dancojuši kā traki – kā īstā koncertā. Spēlējām divas stundas bez apstājas, arī daudz dziesmu pēc pasūtījuma. Šonedēļ tiekamies atkal!’’ priecīgs Andris.

Kā Skaties.lv atklāj Brīnuma sieva Oksana, virtuālais koncerts nav vis bijis šāda tāda haltūriņa peļņas nolūkos – mākslinieki tam rūpīgi gatavojušies.

”Andris koncertam gatavojās visu nedēļu, vairākas reizes pats mēģināja, kamēr es savā darba telpā strādāju savus darbus.

Bija liels prieks dzirdēt, ar kādu entuziasmu viņš darbojās. Un, ja kādam liekas, ka muzikantam viss viegli iet, tad varu pateikt, ka tā nav. Šī brīža situācija liek vairāk strādāt un domāt, kā sevi nepazaudēt un noturēties iepriekšējā līmenī.

Koncerta laikā es abus Andrus sen nebiju tādus redzējusi – acis mirdzēja un enerģija vienkārši virmoja pāri visam. Es no sirds priecājos par ”Duets Sandra” neatlaidību un nezūdošo vēlmi spēlēt un priecēt savus fanus un ne tikai. Es, cik varēšu, palīdzēšu puišiem ar savu atbalstu un klāt esamību, un ticu, ka viss, ko iecerējuši, viņiem izdosies,” mūziķus atbalstīt turpinās Oksana.