26 komentāri
”Duets Sandra” līderis Brīnums beidzot visā krāšņumā atrāda mīlu
Privātais arhīvs

Kopš leģendārās Sandras Brīnumas guldīšanas zemes klēpī pagājis jau vairāk kā pusgads, un apvienības ”Duets Sandra” līdera Andra Brīnuma dzīve ir sakārtojusies. Mūziķis ar pilnu krūti atgriezies koncertdzīvē un vairs neslēpj no publikas acīm savu otro pusīti.

“Bilde tapusi “Rokkafejnīcā” pēc viena no ”Duets Sandra” koncertiem. Draudzene šad un tad labprāt atnāk paklausīties,” atrādot Skaties.lv mīļo kopbildi, stāsta Andris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mūziķis atklāj, ka dzīve atkal atgriezusies ierastajās sliedēs, un viņš vairs neredz iemeslu slēpties. ”Duets Sandra” atkal tiek aktīvi aicināts koncertēt, tiesa vairāk esot privāti pasākumi. Un arī satraukumam par to, ka bez Sandras nevedīsies dziesmu sacerēšana, nav bijis pamata – dziesmas top un kā vēl!

”Esmu jau sarakstījis šo to jaunu, bet studijā vēl nekas nav ierakstīts. Jānāk klausīties uz koncertiem,” fanus rudenī neskumt mājās, bet izlustēties ”Duets Sandra” ritmos aicina Andris.

Tuvākais datums, kad ”Duets Sandra” var noķert koncertā ir 7. oktobris, kad mūziķi priecēs ar šovu Jaunpiebalgā. Andris aicina grupas fanus nekautrēties un sekot viņam ”Facebook”, lai būtu lietas kursā par visiem aktuālajiem blices koncertiem.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl