Duetā ar ”X Faktora” Klāvu Ozolu sevi piesaka jaunā dziedātāja Loreta Reide

9 komentāri
Duetā ar ”X Faktora” Klāvu Ozolu sevi piesaka jaunā dziedātāja Loreta Reide

27. maijā ar debijas minialbumu ”Ieroči” sevi piesaka 15 gadus vecā dziedātāja Loreta Reide un līdzās publisko arī singlu, kas ir albuma tituldziesma, – tā ierakstīta duetā ar šova ”X Faktors” trešās sezonas finālistu Klāvu Ozolu.

”Ideja par albumu radās manam mūzikas draugam Agnesei Rakovskai, kura ākstoties teica: ”Ja tu pusgada laikā uzraksti labu minialbumu, tev varbūt būs iespēja iesildīt ”Triānas parka” koncertu.” Šie vārdi mani motivēja,” atklāj Loreta Reide.

Īsā laikā tapušas vairākas dziesmu, no kurām albuma iekļautas četras labākās: ”Zāles”, ”Mēness Aptumsums”, ”Brūk mana pils” un ”Ieroči”, kas ir arī albuma nosaukums.

”Man, jaunai, 15 gadīgai māksliniecei, ir milzīgs gods strādāt ar tādiem pieredzējušiem mūziķiem kā Agnesi Rakovsku un Kasparu Ansonu. To vēl ir grūti aptvert!” saka jaunā censone.

Līdz ar albuma izdošanu kā otrais singls klajā nākusi tituldziesma ”Ieroči”. Dziesmā Loretas dueta partneris ir jaunais, talantīgais dziedātājs Klāvs Ozols, kuru klausītāji iepazina šova ”X Faktors” trešajā sezonā.

”Dziesma tapa kādā vēlā naktī, kad bija miega trūkums, un mani pārņēma nepietiekamības sajūta. Bija pilnmēness un man nekas neizdevās kā plānots. Bija reāla sajūta, ka mani ”ieroči” nestrādā. Apsēdos pie klavierēm un 15 minūtēs tapa dziesma.

Šī pagaidām ir mana mīļākā un tuvākā no visām manām dziesmām,” atklāj jaunā dziedātāja.

Viņa piebilst: ”Kas attiecas uz albumu, man nav labu vai sliktu gaidu, manuprāt, tas dabiski atradīs savu klausītāju, un tad es gribēšu dzirdēt viedokļus un atsauksmes.”

Dziesmas video tapis kopā ar režisoru Ivaru Burtnieku.

Minialbums ”Ieroči” tika sarakstīts 2019. gada rudenī un atspoguļo jaunās dziedātājas izjūtas un novērojumus par apkārt notiekošo. Dziesmu līdzautore ir dziedātāja Agnese Rakovska, bet producents – Kaspars Ansons.

Plašāka auditorija Loretu Reidi iepazina janvārī, kad viņa izdeva savu pirmo singlu ”Zāles”, kas daudziem atmiņā palicis ar košo videoklipu.