Dons izdod jaunu albumu ”Tūrists”

1 komentārs
Dons izdod jaunu albumu ”Tūrists”
DMITRIJS SUĻŽICS, F64

Šodien, 24. novembrī, pie klausītājiem dodas populārā mūziķa Dona astotais studijas albums, kurā iekļautas desmit jaunas kompozīcijas. Albums tika ierakstīts gan Rīgā, gan Berlīnē, sadarbojoties ar vairākiem producentiem – Kimu Venerstromu (Kim Wennerström), Kasparu Ansonu un Jāni Aišpuru.

”Ceļš līdz albumam bija diezgan aizraujošs un to iedvesmoja stāsti par attiecībām, mīlestību un jūru. Piemēram, sēžot kāpās, skatoties uz horizontu dzima ”Pār septiņām jūrām”. Savukārt pagājušajā septembrī, vērojot, kā rudens izģērbj kokus, radās ”Tūrists”. Katra dziesma ietver sevī kādu stāstu – izdomātu vai piedzīvotu,” ar iespaidiem dalās Dons.

”Producenta darbs kļūst vienkāršs, kad jāstrādā ar lieliskām dziesmām un balsi – Donam piemīt abas. Albuma tapšana, pateicoties sadarbībai ar šo lielisko mūziķi, bija jautri pavadīts laiks lieliskā kompānijā,” stāsta albuma producents Kims Venerstroms.

Albuma ”Tūrists” ierakstā piedalījušies mūziķi Mārcis Auziņš, Toms Poišs, Rūdolfs Dankfelds, Rūdolfs Budze, Krišjānis Geidāns, Tommi Vainikainen, Aija Andrejeva, Antra Kūmiņa, Kristīne Pastare, Arnis Račinskis. Ieraksts veikts ”Kim’s Crib”, ”AnsonsLab”, ”TSP music”, ”Sound Division” studijās. Albuma iekļautas arī jau tādas klausītāju iemīļotas dziesmas kā – ”Tūrists” un ”Es nāktu mājās”.

Albums iegādājamas ekase.lv un T/C ”Spice” info centrā, kā arī pieejams visās populārākajās straumēšanas platformās.