Dons izdevis īpaši romantisku dziesmu

5 komentāri

Populārais latviešu mūziķis Dons saviem klausītājiem piedāvā jaunu bezgalīgi romantisku dziesmu ”Tas rakstīts debesīs (Piena ceļš)”, kas tapusi sadarbībā ar dziedātāju Aminatu un producentu DJ Rudd.

”Sanācām kopā, pasēdējām un pati dziesma radās diezgan ātri. Ar dzejas rindām vēl izlīdzēja Mikus Frišfelds, un tā nu radās ”Tas rakstīts debesīs (Piena ceļš)”,” par dziesmas tapšanu stāsta Dons.

Mūziķis turpina: ”Mani vienmēr ir aizrāvis kosmoss – varu pavadīt neskaitāmas stundas, veroties tajā ar teleskopu vai vienkārši lūkojoties debesīs. Mani pārņem neaprakstāma apbrīna sajūta – par plašumu, par bezgalīgumu, par zvaigznēm, par iespējām un varbūtībām. Varbūt tieši tāpēc dziesmai arī vijas cauri ”Piena ceļš”.”

Šis ir Dona pirmais singls, kas izdots ”Universal Music Group” paspārnē.

”Esmu arī priecīgs par pievienošanos ”Universal” ģimenei un ceru, ka mūs kopā sagaida idejām bagāts un radošs ceļš,” mūziķis komentē noslēgto sadarbības līgumu ar pasaulē lielākās ierakstu kompānijas ”Universal Music Group” pārstāvniecību Latvijā.

Oktobra izskaņā Dons aicina savus fanus uz koncertiem koncertzālē ”Palladium”. Divus vakarus, 22. un 23. oktobrī, dziedātājs klausītājus priecēs ar īpaši izveidotu koncertprogrammu ”Ceļojums laikā”, kurā skanēs jaunais singls ”Tas rakstīts debesīs (Piena ceļš)”, kā arī dziesmas no albuma ”Tūrists” un citas mūziķa populārākās dziesmas.

”Ir pagājis neplānoti ilgs laiks, kad pēdējo reizi bija iespēja tikties ar klausītājiem klātienē. Ar nepacietību gaidu oktobri, kad būs iespēja atkal kāpt uz skatuves,” komentē Dons.

Biļetes iespējams iegādāties ekase.lv un t/c Spice informācijas centrā. Ieeja pasākumā no 12 gadu vecuma. Koncerts ir plānots apmeklētājiem tikai ar derīgiem Covid-19 sertifikātiem, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai vīrusa pārslimošanas faktu.

5 komentāri