22 komentāri

Dziedātājs Dons fanus iepriecinājis ar pirmo singlu un mūzikas video “Pa ceļam” no februārī gaidāmā albuma. Vienlaicīgi ar jauno dziesmu sākusies biļešu tirdzniecība uz koncertu “Pa ceļam” “Arēnā Rīga”, kas notiks 2018. gada 14. februārī.

”Dziesmas melodija radās nedēļu pēc aizvadītajiem februāra koncertiem “Arēnā Rīga”. Uzreiz sajutu, ka tā būs dziesma, kuru mēs kopā dziedāsim nākamajā koncertā,” stāsta Dons, īstajā vārdā Artūrs Šingirejs.

”Pa ceļam” mūzikas autors ir Dons, teksta autori – Arnis Račinskis, Ingus Bērziņš un Dons, dziesmas producents – DJ Rudd (Rūdolfs Budze). Ierakstā piedalījušies Reinis Briģis (elektriskā ģitāra), Aleksis Luriņš (bass, akustiskā ģitāra), DJ Rudd, Andis Ansons (elektronika), grupa Limonāde (papildvokāli). Ieraksta mikss – Andis Ansons, DJ Rudd. Ieraksts tapis ”Mute” studijā.

Singlam izveidots arī mūzikas video, kura režisors ir Kaspars Roga.

”Sadarbība ar Donu uzsākās ar video klipu “Pašā ielas galā”, un tagad tā turpinās ar vasarīgo “Pa ceļam”. Ideja klipam atnāca viegli un ātri, tik pat viegli, kā skan pati dziesma,” saka Kaspars Roga.

Video: Dons – “Pa ceļam”

Dziesmas video operators: Jānis Andrējevs, montāža: Juris Matuzelis, producents: Undīne Buka, Dons Music.

Uz skatuves Dons atgriezīsies jau 2018. gada februārī.

”14. februāris būs emociju vakars. Jūtos bezgala gandarīts, ka arī Latvijas simtgadē būs iespēja tikties ar klausītājiem un vienoties kopīgā dziesmā,” par gaidāmo koncertu saka Dons.

Audio: Dona jaunais hits “Pa ceļam”

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl