Divi populāri mūziķi apvieno spēkus jaunā vasaras hitā

2 komentāri
Divi populāri mūziķi apvieno spēkus jaunā vasaras hitā
PUBLICITĀTES FOTO

Vasaras gaidās ar jaunu dziesmu savus talanta cienītājus iepriecinājis dīdžejs un mūzikas producents Rodions Gordins, kurš izdevis otro singlu latviešu valodā. Dziesma ”Tāda esi tu” tapusi kopā ar pazīstamo mūziķi Normundu Pauniņu no grupas ”Otra puse”.

”Šī sadarbība man ir ļoti īpaša ar to, ka tas ir mans pirmais singls ar tik leģendāru izpildītāju. Pirms tam es pārsvarā esmu sadarbojies ar jauniem talantiem.

Normunds (DJ Norsky) ir bijis mana autoritāte kopš nakts kluba ”Nautilus” laikiem, un man prieks, ka mūsu dzīves ceļi savijušies tieši šādā veidā,” stāsta Rodions Gordins.

Dziesma ”Tāda esi tu” ir ieturēta vieglā, vasarīgā skanējumā. Mūzikas un vārdu autors ir pats Rodions, taču dziesmas tapšanā piedalījies arī pazīstams producents Rassell, kurš palīdzēja melodijas tapšanā. Pie dziesmas miksa Rodions sadarbojies ar “Labo Ierakstu Studijas” biedriem Lotaru Lodziņu un Jāni Kalvi.

Dziesmas teksta video ticis filmēts Barcelonā.

Noklausies!

Šogad Rodionam ieplānots vēl viens singls latviešu valodā ar kādu pazīstamu sieviešu kārtas mākslinieci. Viņas vārds pagaidām tiek turēts noslēpumā, bet dīdžejs sola, ka tas būs liels un labs pārsteigums.

Atgādinām, ka Rodions Gordins ir pazīstams mūzikas industrijā kopš 2013. gada, kad Vācijas lielākā mūzikas izdevniecība ”Kontor Records” izdeva viņa pirmo singlu ”Love Me Right”, kurā piedalījās arī duets ”Dvīnes”.

Gadu gaitā viņš sadarbojies ar tādiem atzītiem māksliniekiem kā Rassell, Markus Riva, Adriana Miglāne, Edvards Grieze un citiem.

Kopš gada sākumā Gordins arī ir kluba ”Coyote Fly” oficiālais dīdžejs.