Dita Svarupa skaidro, kāpēc dēlam devusi vārdu, kas Latvijas robežās vēl nevienam nav bijis

70 komentāri
Dita Svarupa skaidro, kāpēc dēlam devusi vārdu, kas Latvijas robežās vēl nevienam nav bijis
INSTAGRAM

Šova ”X Faktors” otrajā sezonā iepazinām kristīgās mūzikas izpildītāju Ditu Svarupu. Dita pirms divām nedēļām kļuva par māmiņu otrajam dēlam un deva puisēnam neparastu vārdu – Amiēls.

Sociālajā tīklā ”Instagram” Dita publiskoja mīļas fotogrāfijas no dēla pirmās fotosesijas.

Kristīgās mūzikas izpildītāja Dita Svarupa dēliņam devusi ļoti neparastu vārdu

View this post on Instagram

Amiēls. ✨ Pavisam nespeciāli savam dēliņam esam iedevuši vārdu, kas Latvijas robežās vēl nav bijis. Tulk. no ebreju val. tas nozīmē “God is with my people”. Daudzi zina, ka Bībele ir bijusi mūsu iedvesma personvārdiem, tajā ir tik spēcīgas pērles. Ar nozīmi, ar stāstu. Šis vārds Bībelē ir pieminēts vien divas reizes, tādēļ tas ir tik nereāli brīnumaini, ka pāri visiem, VISIEM vārdiem, ŠIS bija tik ļoti iekritis sirdī. Bija gan vilcināšanās, vai tas ir vajadzīgs, tik unikāls un vienīgs, daudzi vārdu varētu nesaprast, jaukt un tā arī nekad neatcerēties (hihi), un tomēr pāri visām šaubām, nespējām vairs iedomāties neviena cita vārda. Dievs tā iededzināja šo vārdiņu sirdī. Un ar smaidu es skatos uz savu dēlu un varu vien apstiprināt – šis •ir• Amiēls. ✨❤️ #mūsuAmiēls • • • • #newborn #baby #babyboy #newbornphotoshoot #newbornphotography #newbornphotographer #photo #photography #photographer #photoshoot #model #family #canon #canon600d #50mm #portrait #nature #basket #babyinbasket #woods #forest #latvia

A post shared by DITA SVARUPA (@d_tta) on

Dziedātāja Dita Svarupa otro reizi kļuvusi par māmiņu

Jaunā māmiņa raksta, ka pavisam nespeciāli jaunākajam dēliņam devusi vārdu, kas Latvijas robežās nevienam vēl nav dots.

”Tulkojumā no ebreju valodas vārds nozīmē – “God is with my people”. (Dievs ir ar maniem cilvēkiem). Daudzi zina, ka Bībele ir bijusi mūsu iedvesma personvārdiem, tajā ir tik spēcīgas ”pērles”. Ar nozīmi, ar stāstu,” sociālajā tīklā raksta Dita.

Amiēls Bībelē ir pieminēts vien divas reizes, tāpēc tas ir brīnumaini, ka pāri visiem vārdiem, tieši šis bija tik ļoti iekritis mīlnieku sirdīs.

”Bija vilcināšanās un jautājums, vai tas ir vajadzīgs, tik unikāls un vienīgais Latvijā? Daudzi vārdu varētu nesaprast, jaukt un tā arī nekad neatcerēties. Tomēr neskatoties uz visām šaubām, nespējām vairāk iedomāties nevienu citu,” tā Dita.

Dievs ”iededzināja” šo vārdiņu pāra sirdīs. Jaunā māmiņa ar smaidu skatās uz dēlu un var vien apstiprināt – šis ir Amiēls.

Foto: dziedātāja Dita Svarupa neparastā veidā atklāj gaidāmā bērna dzimumu