Dināra Rudāne tuvākajās dienās kļūs par māmiņu! Apskati jaunākos grūtnieces foto

4 komentāri
Dināra Rudāne tuvākajās dienās kļūs par māmiņu! Apskati jaunākos grūtnieces foto
Instagram.com/dinara_rudan/

Dziedātāja Dināra Rudāne ir jau devītajā grūtniecības mēnesī un teju ikvienu dienu var kļūt par māmiņu meitiņai. Sieviete jau pirms mēneša ir sapakojusi divas somas, kurās ievietots viss nepieciešamais, lai dotos uz slimnīcu. Par spīti svara pieaugumam māksliniece turpina uzstāties un priecē atbalstītājus ar skaistiem grūtniecības foto.

Esot mazuļa gaidībās, dziedātāja Laura Raila izteicās, ka grūtniecība nav attaisnojums, lai izskatītos slikti, pie tā pieturas arī Dināra, kura pat devītajā grūtniecības mēnesī rūpējas par savu vizuālo tēlu.

Sieviete sociālajā tīklā “Instagram” publisko skaistas grūtniecības fotogrāfijas, parādot, cik lieliski jūtas, cik ļoti viņai piestāv grūtniecība.

Dināra pastāsta, ko ņems līdzi uz dzemdību namu

Vienas no pēdējām publiskotajām fotogrāfijām foto parakstā dziedātāja raksta, ka nekad nav varējusi iztēloties, ka būs tik liela! Bet tajā visā ir neaprakstāma maģija – cilvēks daudz ko nesaprot, bet ķermenis dara.

Māksliniecei grūti saprast, ka visi esam bijuši mammām vēderos, auguši, attīstījušies. Fakts, ka viss notiek deviņu mēnešu laikā ir prātam neaptverams.

Pašu grūtniecības procesu Dināra sauc par fantastisku!

Esot stāvoklī māksliniecei parādījās brīvais laiks, kas izmantots, lai apgūtu jaunas prasmes. Viņa pārliecinājās, ka viss, kas darināts ar rokām, ir īpašāks par to, ko darinājusi mašīna.

Tāpat viņai patīk lietas, kuras pasaulē nav lielā daudzumā. Tāpēc visi Dināras skatuves tērpi un vēl nedzimušās meitiņas pirmās rotaļlietas ir roku darbs.
4 komentāri