Dināra Rudāne kļuvusi par māmiņu. Dzemdību process nav noritējis kā plānots

6 komentāri
Dināra Rudāne kļuvusi par māmiņu. Dzemdību process nav noritējis kā plānots
Instagram.com/dinara_rudan/

14. septembrī dziedātāja Dināra Rudāne kļuva par māmiņu meitiņai. Jau 13. septembra rītā māksliniece informēja fanus par došanos uz Rīgas dzemdību namu, bet meitiņa ilgi nevēlējās piedzimt. Beigu beigās, ārsti izlēma par labu ķeizargriezienam. Māte un meita jūtas lieliski!

Ritēja stunda pēc stundas, anestēzija sāka atkāpties, bet meitiņa kā nekustējās, tā nekustējās. Tika izmēģināts viss, bet bez rezultātiem.

Dināras spēki bija izsīkuši, vīrs, daktere, vecmāte cīnījās, motivēja viņu līdz pat beigām – palīdzot elpot, bet nekas nevirzījās uz priekšu.

Sāpes bijušas neizturamas, un tad ārsti pieņēmuši lēmumu – ķeizargrieziens, tādā veidā laupot māksliniecei iespēju pašas spēkiem dzemdēt.

Ļoti paveicies, ka ķirurģiskā zāle bijusi brīva. Kamēr Dināru veduši uz zāli viņa aiz sāpēm kliegusi kā filmās. Esot jau zālē, anestezioloģe atbrīvoja mākslinieci no sāpēm un drīz vien pasaulē ieradās Rudānes pirmdzimtā, kurai pāris deva vārdu Miriama Amira.

Meitiņa izrādījusies lielāka nekā Dināra varēja atļauties pašas spēkiem laist pasaulē.

Pēc bērna apskates un nomazgāšanas vecmāte atnesusi mazulīti jaunajai māmiņai. Māte un meitiņa skatījušās viena uz otru, un Dināra nav varējusi noticēt, ka mazulis audzis viņā deviņus mēnešus.

Pēc tam divas stundas par meitu rūpējās tētis, kamēr dziedātāja bijusi ar ārstiem. Pirmie autiņi, pirmais pieskāriens, šūpošana, to visu paveica tētis.

Pēc lielā notikuma pagājušas pāris stundas, un sieviete saka lielu paldies atbalstītājiem par labajiem vārdiem, vēlējumiem un atbalstu.

Apsveicam jauno māmiņu!

TOP komentāri

 • Leontīne
  +17 +17 0

  Leontīne

  Sāpes ātri aizmirstas un paliek vien prieks un mīlestība pret jauno dzīvību. Lai jaunajai māmiņai un tētim daudz pacietības un izturības.
 • Fans

  Fans

  Cilvēks knapi dzemdējis,bet apspriež publiski privātās lietas. Kur privātums?
 • Sekotājai
  +5 +5 0

  Sekotājai

  Instagram arī ir publisks. Pati vien visu tur izliek, tad jau privātums nav svarīgs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl