Dināra Rudāne izskaidro, kādēļ meitu nosaukusi par Miriamu Amiru

3 komentāri
Dināra Rudāne izskaidro, kādēļ meitu nosaukusi par Miriamu Amiru
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Septembra vidū pasaulē nāca dziedātājas Dināras Rudānes un viņas vīra basista Edvīna Ozola meitiņa. Jaunie vecāki mazulītei deva neparastu vārdu – Miriama Amira, kas izpelnījies daudz komplimentu no faniem. Šonedēļ Dināra saviem atbalstītājiem izskaidrojusi, kādēļ šāda vārdu izvēle.

Dināras Rudānes meitiņa Miriama Amira pasaulē nāca 14. septembrī Rīgas Dzemdību namā. Šonedēļ skatuves māksliniece sociālās saziņas vietnē ”Instagram” atklājusi, ka meitiņas vārds bijis zināms pirms viņas piedzimšanas.

“Ar pirmo vārdu mums nebija jautājumu, to meitai iedeva tētis vēl tad, kad mēs par Viņu tikai sapņojām. Tāpēc, kā tikko uzzinājām, ka gaidām mazo, mums tik bij’ jāsagaida ārsta apstiprinājums par to, ka tā ir meitene.

Otrais vārds ir musulmaņu izcelsmes, cieņā un mīlestībā pret savu ģimeni to izvēlējos es,” skaidro jaunā māmiņa.

Viņa piebilst: ”Joprojām daudzi jautā man, kādas izcelsmes vārds tas ir, neskatoties uz to, ka mans vārds ir no tās pašas “puses”. Maza piebilde: manu mammu sauc Venēra, vecmammu Fauzija, vectēvu Mahmuds. Ja lielākai daļai tas šķiet neparasti, mums tas ir pierasti.”

 

View this post on Instagram

 

Atbildot uz jautājumiem, neliels stāsts par mūsu vārdiem?. Ar pirmo vārdu mums nebija jautājumu, to meitai iedeva Tētis vēl tad kad mēs par Viņu tikai sapņojām⭐️. Tāpēc kā tikko uzzinājām ka gaidam mazo, mums tik bij’ jāsagaida ārsta apstiprinājums par to ka tā ir meitene?. Otrais vārds ir musulmaņu izcelsmes, cieņā un mīlestībā pret savu ģimeni to izvēlējos es. Joprojām daudzi jautā man- kādas izcelsmes vārds tas ir, neskatoties uz to, ka mans vārds ir no tās pašas ‘puses’?. Maza piebilde: manu mammu sauc Venēra, vecmammu Fauzija, vectēvu Mahmuds,.. ja lielākai daļai tas šķiet neparasti, mums tas ir pierasti?. paldies Jums par mīļiem komplimentiem par mūsu meitas vārdiem❤️. P.S. Šis skaistums kas ir bildē- ir @levelup_com darbs?❤️? #nursery #kidsroom #daughtername

A post shared by Dinara Rudan (@dinara_rudan) on

Dināra saka arī paldies saviem faniem par mīļiem komplimentiem par meitas vārdiem.

Tāpat šonedēļ Dināra sociālajos tīklos dalījās ar bildīti, kas liecina – viņa ir lieliskā formā. Dziedātājas noslēpumu uzzini šeit!