Dināra Rudāne debitē deju mūzikā

0 Komentāru
Dināra Rudāne debitē deju mūzikā
INSTAGRAM

Deju mūzikas cienītāju novērtējumam šonedēļ nodota jauna dziesma ”Till The Morning Light”, kas tapusi, pazīstamajam dīdžejam un mūzikas producentam Rodionam Gordinam sadarbojoties ar populāro dziedātāju Dināru Rudāni.

Kā vēsta Rodiona Gordina pārstāvji, jaunā dziesma ir abu mākslinieku pirmās sadarbības rezultāts un Dināras Rudānes debija elektroniskajā deju mūzikā.

Dziesma ”Till The Morning Light” tikusi ierakstīta pirms gada, un šajā laikā vairākkārt mainīts tās skanējums.

”Sākumā es gribēju to padarīt par kluba himnu, taču beigās mēs nonācām pie secinājuma, ka ”Till The Morning Light” labāk izdot kā patstāvīgu dziesmu.

Es jau sen gribēju pastrādāt ar Dināru, un man ir liels gods, ka esmu pirmais deju mūzikas producents, kuram Dināra uzticējusi savu maģisko balsi,” stāsta Rodions.

Noklausies!

Arī šoreiz dziesmas teksts tapis sadarbībā ar duetu ”Dvīnes”. Pirms tam slavenās dvīņumāsas bija radījušas tekstu Rodiona liriskajai dziesmai ”So Far Away”.

Rodiona plānos ir tuvākajā nākotnē izdot dziesmu latviski. Tikmēr deju mūzikas cienītāji var izbaudīt jauno singlu, kas jau ir pieejams visos populārākajos straumēšanas servisos pasaulē.

0 Komentāru