Dināra Rudāne atklāj metodes, kā mazulim atvieglot zobiņu nākšanu

0 Komentāru
Dināra Rudāne atklāj metodes, kā mazulim atvieglot zobiņu nākšanu
INSTAGRAM

Dziedātāja Dināra Rudāne pirms pusgadu kļuva par māmiņu meitiņai. Ir pienācis laiks, kad mazulītei sāk augt zobiņi, un tāpēc Dināra sociālajā tīklā “Instagram” pastāsta faniem, kā cīnās ar meitiņas niķīgumu un citām zobiņu augšanas problēmām.

Dināra saviem sekotājiem atklāj, ka meitiņai ir jau četri zobiņi, no kuriem pirmie divi izauguši ātri un bez komplikācijām, bet nākamie radījuši problēmas.

”Trešais zobiņš bija priekšzobs. Mazulītei bija 38 grādi temperatūra, jautāju ārstam ko darīt, šādās situācijās vienmēr jājautā ārstam padoms,” tā Dināra.

Pirmo laiku pēc dzemdībām Dināra Rudāne jutusies kā ”piena fabrika”, ne cilvēks

Jaunā māmiņa informē par vairākām lietām, kuras izmantojusi, lai zobiņu augšanas process būtu ātrāks un nesāpīgāks.

Dināras mamma no Krievijas atvedusi īpašu uzpirksteni, kuram galā ir tādi kā mazi sariņi.

Mākslinieces meitiņai patīk ar to kasīt smaganas. Kad mazā sāk palikt īgna, dziedātāja pakasa bērna smaganas un mazulīte kļūst mierīgāka. Dināra ir droša, ka šādu uzpirksteni var iegādāties arī Latvijā.

Foto: Dziedātāja Dināra Rudāne iesaka, kā izveidot ”makarončiku” frizūru

Mantiņas, kuras var likt mutē un košļāt, palīdz slavenības meitiņai pakasīt smaganas un tas atvieglo zobiņu augšanas procesu.

Vienu no šādām mantiņām Dināra patur ledusskapī, bet ne saldētavā un mazā to atvēsinātu košļā, bet, kad mantiņa sasniedz istabas temperatūru, tā viņai vairāk nav vajadzīga.

Ceturtā lieta, kura palīdz nomierināt meitiņu zobiņu augšanas procesā, ir īpašais ”Kamistad baby” gels, to gan ir grūti uzsmērēt uz smaganām, bet tas darbojas.

0 Komentāru