Dināra Rudāne atklāj, kā uzveic pavasara saslimšanu, nelietojot zāles

1 komentārs
Dināra Rudāne atklāj, kā uzveic pavasara saslimšanu, nelietojot zāles
INSTAGRAM

Dziedātāja Dināra Rudāne ir nosvinējusi meitiņas septiņu mēnešu jubileju. Pavasarī daudzi cīnās ar saslimšanu un Dināra nav izņēmums. Kā mūziķe uzveic saaukstēšanos?

Ar sociālā tīkla ”Instagram” palīdzību Dināra paziņo atbalstītājiem, ka uzveikusi saaukstēšanos. Tā kā viņa baro meitiņu ar krūti, tad nav varējusi lietot praktiski nekādas zāles.

Uz visām tablešu paciņām ir brīdinājumi un viņai nekas cits neatlika, kā meklēt citas ārstēšanās metodes, jo laupīt mazulītei mātes pienu mūziķe nevēlējās.

Dināra Rudāne atklāj metodes, kā mazulim atvieglot zobiņu nākšanu

Beigu beigās Dināru izārstējis mammas gatavotais dzērveņu kompots.

Dzērvenēs ir organismam nepieciešamās organiskās skābes, ēteriskās eļļas, dzērvenes palīdz uzveikt organismā esošos mikrobus.

Mūziķe stāsta, kad bijusi maziņa viņas mamma ticējusi dzērveņu maģiskajam spēkam. Ikreiz, kad dziedātāja slimojusi mamma ārstējusi viņu ar dzērvenēm. Viss, ko māksliniece ēdusi, bijis saistīs ar šīm ogām.

Pieaugot Dināru piespiest ēst dzērvenes ir neiespējami. Bērnības gados šo ogu bijis tik daudz, bet bezizejas situācijā viņa atkal ļāvusies mammas ārstēšanas pieredzei.

Māksliniece uzskata, ka dzērvenes ir īsts brīnumlīdzeklis pret saslimšanu, īpaši jaunajām māmiņām, kuras nevar dzert zāles, jo baro mazuli ar krūti.

1 komentārs