Daiļā Laura Raila izdod līdz šim glamūrīgāko klipu

1 komentārs
Daiļā Laura Raila izdod līdz šim glamūrīgāko klipu
Publicitātes foto

Dziedātāja Laura Raila ar grupu ”The Power Band” klausītāju uzmanībai nodevusi jaunu videoklipu, kura filmēšana notikusi Melngalvju namā. ”Fantastiski skaistā zāle klipam piešķir īpašu auru,” akcentē dziedātāja. Turklāt šis ir līdz šim greznākais dziedātājas videoklips.

”Doma par šāda veidu dziesmu miksu mums radās mēģinājuma procesā. Profesionālā studijā ierakstījām džezīgā skanējumā tādus superhitus kā ”Sunny”, ”Gimme”, ”Mama Mia”, ”Sunday Morning”, ”Fly me to the moon”.

Džeza mūzikā jūtos ļoti labi, tā mani emocionāli baro un uzlādē, un tā ir arī pārējiem grupas biedriem. Gluži loģiski tapa arī mūzikas video,” portālam Skaties.lv stāsta Laura Raila, kura turpina studijas Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas Akadēmijā džeza vokāla nodaļā.

Filmēties Melngalvju nama zālē bijis dziedātājas sapņa piepildījums.

”Tur ir fantastiska greznība, pacilāta sajūta un ļoti pozitīva gaisotne,” stāsta Laura Raila.

Dziedātāja piemin arī kādu kuriozu, kas piedzīvots filmēšanas laikā: ”Kad viss klips jau bija nofilmēts, mēs pamanījām, ka neesam flīģeli noņēmuši no statīviem, smējāmies ne pa jokam, bet nonācām pie visai loģiska secinājuma, ka tā noteikti nebūs nevienam, esam liels retums.”

”Klipu vēlējāmies nofilmēt pozitīvu, tādēļ neizpalikt arī bez pārsteigumiem režijā, bet šo paturēšu noslēpumā, lai skatītāji paši noskatās un novērtē,” jauno veikumu komentē Laura Raila.

Video: Lauras Railas līdz šim glamūrīgākais klips

Grupas ”The Power Band” sastāvā apvienojušies taustiņnieks Didzis Soste, sitaminstrumentālists Edgars Raila un basists Daniēls Pelcis.

1 komentārs