”Čipsis un Dullais” priecē ar dziesmas “Kad meitene skumst” video

0 Komentāru
”Čipsis un Dullais” priecē ar dziesmas “Kad meitene skumst” video
FACEBOOK

Romantiskais duets “Čipsis un Dullais” nav taupījuši enerģiju aktīvā koncertēšanā, bet bijuši kūtri mūzikas video izveides jomā. Taču beidzot kauliņi mesti un tapis pavisam svaigs video vienai no apvienības populārākajām dziesmām – ”Kad meitene skumst”.

Kā uzsver abi dueta dalībnieki, klips apzināti ieturēts modernajā un lo-fi estētikā simulētjot 90. gadu video kameras efektu, kas tagad esot modē.

“Mēs daudz runājām, līdz sapratām, ka jādara. Klips ir par Čipša pārdomām par to, kā lai iepriecina meiteni, bet Dullais ir kā pelēkais kardināls. Šīs abas monētas puses arī vēlējos atrādīt un izstāstīt.

Izvēlējāmies moderno metodi – visu filmēt ar Mini DV kameru, kā tagad ir modē un rada tādu “vintāžīgu” sajūtu, un tā kā šī dziesma ir izmantota arī hipsterīgā filmā, tad tas bija kā kulaks uz acs.

Lielākais izaicinājums bija darbs ar grimu, lai Čipsis būtu atpakaļ deviņdesmitajos. Taču talantīgā grima māksliniece Germa Hence ir meistars ar pieredzi ārzemēs, un tas atmaksājās,” tā par klipu stāsta tā režisors Ēriks Bizness.

Dziesmas “Kad meitene skumst” iekļauta režisores Alises Zariņas debijas filmas “Blakus” skaņu celiņā.

Noskaties!

0 Komentāru