Cīņa par dalību “Eirovīzijā”: kuram jāiekļūst fināla astotniekā?

49 komentāri
Cīņa par dalību “Eirovīzijā”: kuram jāiekļūst fināla astotniekā?
PUBLICITĀTES FOTO

Šonedēļ sākusies cīņa par dalību “Eirovīzijā” – par tiesībām pārstāvēt Latviju 65. starptautiskajā dziesmu konkursā šogad sacenšas 26 dziesmas.

Skatītāji aktīvi dziesmu vērtēšanā balsojot varēs iesaistīties tikai konkursa fināla tiešraidē 8. februārī, bet 16. janvārī tiks izziņotas astoņas fināla dziesmas, ko izvēlēsies žūrija, ņemot vērā arī to, kā dziesmas ”YouTube” platformā būs vērtējuši klausītāji.

Vietnē “YouTube” konkursa fanu aktivitāte bijusi liela, un pēc pirmajām dienām klausītāji fināla astotniekā vēlas redzēt pieredzējušos Samantu Tīnu un Marku Rivu un uzlecošo zvaigzni Annu Madaru Pērkoni, kura “Eirovīzijas” atlasē startē ar skatuves vārdu ANNNA.

Kā domā tu, kuram būtu jāpārstāv Latvija “Eirovīzijas” dziesmu konkursā? Izsaki savu viedokli aptaujā, nobalsojot par trīs saviem favorītiem!

Kuram jāiekļūst "Eirovīzijas" atlases astotniekā? Saistītais raksts

Rezultāti:
1%

Elizabete Gaile

1%

Līva

1%

Annemarija Moiseja

1%

Seleste

1%

Rūta Ķergalve

6%

"Laika Upe"

1%

"Audiokvartāls"

0%

Toms Kalderauskis

22%

Markus Riva

2%

Katrīna Bindere

2%

Shanti

1%

Madara

18%

Samanta Tīna

2%

Sabīne Blūma-Blūmane

0%

Maia

4%

Edgars Kreilis

2%

Katrīna Dimanta

2%

Antra Stafecka un Atis Ieviņš

2%

Aivo Oskis

1%

“Bad Habits”

4%

ANNNA

5%

Alise Haijama

1%

DRIKSNA

2%

Miks Dukurs

1%

Alekss Silvers

15%

Signe un Jānis

2019. gada Latvijas ”Eirovīzijas” nacionālās atlases finālā uzvarēja grupa ”Carousel”, kura izpildīja dziesmu ”That Night”. “Carousel” 64. starptautiskā ”Eirovīzijas” dziesmu konkursa finālā Izraēlas pilsētā Telavivā neizdevās kvalificēties finālam un savā pusfinālā ierindojās 15. vietā. Konkursā uzvaras laurus plūca viens no favorītiem – Nīderlandes pārstāvis Dankans Laurenss ar dziesmu ”Arcade”.

49 komentāri