Cilvēkiem ar vājiem nerviem neskatīties! Izdots, iespējams, šausminošākais Latvijas mūzikas videoklips

10 komentāri
Cilvēkiem ar vājiem nerviem neskatīties! Izdots, iespējams, šausminošākais Latvijas mūzikas videoklips
PUBLICITĀTES FOTO

Īsi pēc Valentīndienas svētkiem mūziķis Miks Galvanovskis izdevis dziesmu par mīlestības mēnesi no pavisam cita skatpunkta. Jaunākais singls ”Visu februāri” ir par toksiskām attiecībām, pieradumu, nesaskaņām un tēmām, par ko bieži vien izvēlas noklusēt. Uzmanību – cilvēkiem ar vājiem nerviem dziesmas video neskatīties!

Klipa sākumā izvietots brīdinājums, ka dziesmas un video baudīšana var likt justies neērti cilvēkiem ar vājākiem nerviem un ticību īstai mīlai.

Drosmīgie, kuri izvēlas skatīties tālāk, klipā redz asiņainas ainas un to, kā pavisam reāli izskatās ”salauzta sirds”. Miks gan var nomierināt fanus – filmēšanas laikā neviena sirds netika saplosīta un īstas asinis nelija.

”Viss, protams, ar lielu darbu veidots mākslīgi,” sarunā ar Skaties.lv uzsver mākslinieks.

Viņš atklāj, ka dziesmas tēma un ideja radusies spontāni, vērojot un uzklausot citu cilvēku stāstus.

Vienā jaukā dienā uz papīra lapas ”izbiruši” vārdi un no galvas nevarēja izmest melodiju, ko kopā palīdzējis ”salīmēt” dziesmas producents Reinis Briģis, bet neierastais videoklips veidots sadarbībā ar mākslinieku Elvi Lāci.

””Visu Februāri” ir pirmais vēstnesis no 2021. gadā gaidāmā albuma, kas pavisam noteikti izstāstīs daudzus un dažādus neierastus stāstus,” komentē mūziķis.