Četri mēneši svešumā! Katy Tindemark parāda, kā pavada brīvos mirkļus Ķīnā

2 komentāri
Četri mēneši svešumā! Katy Tindemark parāda, kā pavada brīvos mirkļus Ķīnā
INSTAGRAM

Marta sākumā dziedātāja, vijolniece, ”Tik Tok” zvaigzne Katy Tindemark devās uz Ķīnu, kur plāno muzicēt deviņus mēnešus. Četru mēnešu laikā māksliniece ne tikai strādājusi, nodevusies vijoles spēles prasmes uzlabošanai, bet arī iepazinusi kultūru un ieguvusi jaunus draugus.

Savus piedzīvojumus Katy atspoguļo sociālajos tīklos, izrādot jaunos draugus, brīvdienas, kā arī Ķīnai raksturīgos debesskrāpjus.

Darba momentus iemūžināt fotogrāfijās vai video neizdodas, jo ”Universal Beijing resort” atpūtas kompleksā darbiniekiem ir aizliegts fotografēt un filmēt.

Katy sadraudzējusies ar citām mūziķēm, kuras arī uz Ķīnu devušas no Eiropas, lai gūtu pieredzi un labi nopelnītu.

Meitenes kopā dodas izbraukumos ar kuģīti, lai apskatītu debesskrāpjus, bauda valstī iecienītus ēdienus un dzērienus, iepērkas un dodas naksnīgos braucienos ar velosipēdiem.

Mūziķe, apstaigājot veikalus, iegādājusies vairākas jaunas vijoles, saucot tās par savām īpašajām spēlmantiņām.

Tindemark ne tikai iepazīst Pekinu, bet arī apmeklē citas lielās pilsētas, piemēram – Tiaņdzjiņu. Tiklīdz mūziķēm ir vairākas brīvdienas, tā viņas dodas ceļā.

Katy neslēpj, ka Ķīnas varenums katrā pilsētā izpaužas citādāk, tāpēc ikviena diena valstī ir kā piedzīvojums. Latvietei pietrūkst meitas Elizabetes, kura dzīvo Zviedrijā kopā ar tēvu, bet citādi vientulības sajūtu Ķīnā viņa neizjūt, jo visur spēj iedzīvoties un atrast tuvus cilvēkus.

2 komentāri